Привіт Кеддру. Як ви вже зрозуміли, мова піде про різні портативні пристрої, такі як смарт-годинники, браслети, крокометри і таке інше. Спробуємо на прикладах розібратись, навіщо воно треба, та чи треба взагалі?
Почнемо з годинників. Вперше вони з’явилися… важко сказати, коли вони з’явилися. Власне все почалося доволі кострубато – то були телефоні в форм-факторі годинника. Тобто там був екран, частіше сенсорний, повноцінна сім-картка, динамік, вихід для навушників, та інтерфейс, який треба було розглядати під мікроскопом. Такими пристроями користувалися або люди, котрим себе не шкода, або ті, хто знаходився у вічній гонитві за чимось новим. Великі вендори зрозуміли, що ще трішки ранувато для таких пристроїв на тихенько згорнули виробництво. А на ринку з’явилися всякі китайські поробки, які були… ну не дуже, щось типу отих перших китайських телефонів з телевізорами.
Але ж як завжди трапляється, комусь прийшла в голову геніальна думка – годинник – це не самостійний гаджет. Годинник повинен бути помічником, або таким собі компаньоном до гаджета. І от вже тоді почали з’являтися більш-менш гідні гаджети. Не буду тут розписувати, хто, коли та як представляв все це діло, думаю, що аудиторія Кеддру прекрасно все це знає, а в мене і так всі статті то є стіни тексту. Але постараюсь розписати на прикладах, які є сценарії застосування таких пристроїв.
Ну от якось так. Насправді все набагато складніше, ну або принаймні різноманітніше, ніж то описано вище. Адже у людей багата фантазія, а наш менталітет дозволяє нам використовувати подібні гаджети дуже і дуже різними способами. А який сценарій застосування таких гаджетів бачите для себе ви?
[RU]
Привет Кеддру. Как вы уже поняли, речь пойдет о различных портативных устройствах, таких как смарт-часы, браслеты, шагометры и т.д.. Попробуем на примерах разобраться, зачем оно надо, и надо ли вообще?
Начнем с часов. Впервые они появились … трудно сказать, когда они появились. Собственно все началось довольно коряво – то были телефоне в форм-факторе часов. То есть там был экран, чаще сенсорный, полноценная сим-карта, динамик, выход для наушников и интерфейс, который надо рассматривать под микроскопом. Такими устройствами пользовались или люди, которым себя не жалко, или те, кто находился в вечной погоне за чем-то новым. Крупные вендоры поняли, что еще немного рановато для таких устройств на тихонько свернули производство. А на рынке появились всякие китайские поделки, которые были … ну не очень, что-то типа тех первых китайских телефонов с телевизорами.
Но, как всегда случается, кому-то пришла в голову гениальная мысль – часы – это не самостоятельный гаджет. Часы должны быть помощником, или неким компаньйоном к гаджету. И вот уже тогда начали появляться более-менее достойные устройства. Не буду здесь расписывать, кто, когда и как представлял все это дело, думаю, что аудитория Кеддра прекрасно все это знает, а у меня и так все статьи то есть стены текста. Но постараюсь расписать на примерах, которые являются сценарии применения таких устройств.
Ну вот как-то так. На самом деле все гораздо сложнее, ну или по крайней мере разнообразнее, чем это описано выше. Ведь у людей богатая фантазия, а наш менталитет позволяет нам использовать подобные гаджеты очень и очень разными способами. А какой сценарий применения таких гаджетов видите для себя вы?