6 лет назад Europe/Kiev
Комментарии comment-bg 14
VLOG X на keddr.com — E16

Шесттнадцатый выпуск десятого сезона нашего IT видеоблога, или VLOG X. За небольшой летний отпуск мы сменили заставку, оформление, вернули привычный InfoDump, мы отдохнули и готовы каждое воскресение рассказывать вам о самых интересных новинках.

Таймкод Сабж
00:00:35 Приветствие
00:01:58 InfoDump
00:04:17 Heroes of Might & Magic III для планшетов
00:12:22 Vivo X5 Max
00:16:58 Новости про Oculus Rift
00:23:44 iPhone 5c от Lenovo
00:27:18 Gif в Youtube и Seagate на 8 ТБ
00:35:02 UbuPad
00:46:07 Домашняя рубрика


Спасибо нашим друзьям: компании Canon за камеры и компании Samsung за телек. А также магазину nenka.kiev.ua за крутые шмотки!

Please wait...

14 комментариев

сначала новые
по рейтингу сначала новые по хронологии
1
BuyagaDodzyo

Олександре - не слухайте їх, вони заздрять, Ваші вуса ОФІГЕННІ!!! Х) Я б ще прикладів накидав з вокалістами Металліки та Моторхєада, та футажами Джуда Лоу з такими ж васами та бородою, але можна лише одну картинку додати. Гадаю Шон Коннері безперечний авторитет!

З приводу Героїв 3... Нажаль Юбісофт перевидають оригінальну гру без аддонів які й зробили гру популярною.

Китайці певно хочуть досягти того, що їх телефони можна буде використовувати замість бритви, як інакше поясните таку жагу до "тонковизни"... Вони певно не зрозуміли "гри мускулами" та серйозно сприйняли ідею. Це ж не зручно коли смартфон ТАКИЙ тонкий, тим паче що різниця вже в сотих міліметра. Може я чогось не розумію?

Кожного разу коли говорять про віртуальну реальність мені стає страшно... Згадую Матрицю із однієї сторони, та рішення проблеми "ощасливлювання" людей від одного суперкомп'ютера з іншої. Технічно це цікаво, але реально - нащо воно? Ну прикольно грати з тим Окулус, ну додали вони фішку для більшого контролю тілом. Є багато доречних фільмів тиках як "Сурогати", "Авалон" та й та ж "Матриця", що розкривають тему. Але з іншого боку - у купі із надшвидкісним інтернетом (а є думки про те що через 20-30, ну хай навіть 50 років інтернет вже не буде залежати від пінгу, кому цікаво - можу надати посилання) ця розробка може стати знахідкою для медицини, коли операція проводиться дистанційно, або для деякого виробництва коли неможливо чи небезпечно щось робити безпосередньо.

8 ТБ!!! о_О *нервово курю з боку в провулки потуркуючи місцевих котів на задньому дворі дешевої забігайлівки зі свої ЖД на 500 ГБ* Але цікавіше те що ССД диски за об'ємом все ж наздоганяють. Мало кто знає, але звичні жарсткі диски мають деякий суттевий недолік пов'язаний із генерацією ними магнітних полів. Хоча у цій новині я б більше звернув увагу на те, що швидкість його невелика, тобто технологія досягнула тієї відмітки коли або/або - або швидкість, або ємність. Це підкреслює необхідність розробки та розвитку більш нових технологій зберігання даних, на мою думку.

Забагато тексту, я знаю...

2

5:07 затылок

3
Мойдоддр

Ведущие блога: Тим Кук и Джейс Хетфилд.

4
BuyagaDodzyo

Гав-няв, защо ти так Семена?.. 9_9

6

Удалил AdBlock =)

7

ILYA BOOM, ну и зря

8

Саша, супер... Первые две минуты было очень смешно, но потом привыкаешь. Семен тоже готов на эксперименты со стилем? Будут ли у вас ребята новые перемены в блоге на следующий год?

9
Александр Ляпота

Sergiy, А нужны ли? Эта рубрика уже годами устоялась - обсуждение новостей )

10

Борода зачет, и-ни-ипет!

11

Борода зачет!

12

Когда то хотел бороду отпустить, теперь точно такого делать не буду. Спасибо Саш :)

13
Александр Ляпота

Yury S., )))

14
David Blaine

Александр респект, мужик! :)) Кто не отращивал, не поймет. ;)

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.