Компанія Google розповіла про свої плани з будівництва нового офісу в Маунтін-В’ю і показала кілька ескізів на комп’ютері .

Концепція нових будівель розроблена засновником бюро BIG Бьярке Інгельс і засновником Heatherwick Studio Томасом Хезервіком. Компанія планує перебудувати наявні офісні простори, а також освоїти нові території.

Нові будівлі будуть складатися з легких рухливих блоків, які можна переміщати з місця на місце і перебудовувати під потреби тієї чи іншої команди. Кожне з приміщень покрито великими напівпрозорими навісами, які допоможуть контролювати мікроклімат усередині, регулюючи надходження світла і повітря. Частина енергії будуть генерувати поновлювані джерела.

Завдяки деревам, зелені, кафе і велосипедних доріжках, прокладених через ці структури, ми маємо намір стерти відмінності між нашими будовами і природою.

Віце-президент Google Девід Редкліфф пояснив, що нові будови стануть «чимось більшим, ніж просто офіси» — вони допоможуть створити нові робочі місця і для інших компаній, наприклад, ресторанів і кафе, розвиваючи місцеве співтовариство.Перший етап проекту планують завершити до першого кварталу 2020 року.

Перебудовувати штаб-квартири планують і сусіди Google — Apple вже почала будівництво офісу, що нагадує космічний корабель, неподалік від Купертіно, а Facebook збирається перебудувати свій офіс в Пало-Альто під керівництвом всесвітньо відомого архітектора Френка Гері.

Please wait...
Комменты

1 комментарий

сначала новые
по рейтингу сначала новые по хронологии

Новый комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.