Наверх
Это запись из блога автора Діма Тодорович
Мнение редакции сайта Keddr.com может не совпадать с мнением данной публикации.
Читать правила написания блогов
1 коммент 28/02/2015

Google показав футуристичні концепти нової штаб-квартири

Google показав футуристичні концепти нової штаб-квартири

Компанія Google розповіла про свої плани з будівництва нового офісу в Маунтін-В’ю і показала кілька ескізів на комп’ютері .

Концепція нових будівель розроблена засновником бюро BIG Бьярке Інгельс і засновником Heatherwick Studio Томасом Хезервіком. Компанія планує перебудувати наявні офісні простори, а також освоїти нові території.

Нові будівлі будуть складатися з легких рухливих блоків, які можна переміщати з місця на місце і перебудовувати під потреби тієї чи іншої команди. Кожне з приміщень покрито великими напівпрозорими навісами, які допоможуть контролювати мікроклімат усередині, регулюючи надходження світла і повітря. Частина енергії будуть генерувати поновлювані джерела.

Завдяки деревам, зелені, кафе і велосипедних доріжках, прокладених через ці структури, ми маємо намір стерти відмінності між нашими будовами і природою.

Віце-президент Google Девід Редкліфф пояснив, що нові будови стануть «чимось більшим, ніж просто офіси» – вони допоможуть створити нові робочі місця і для інших компаній, наприклад, ресторанів і кафе, розвиваючи місцеве співтовариство.Перший етап проекту планують завершити до першого кварталу 2020 року.

Перебудовувати штаб-квартири планують і сусіди Google – Apple вже почала будівництво офісу, що нагадує космічний корабель, неподалік від Купертіно, а Facebook збирається перебудувати свій офіс в Пало-Альто під керівництвом всесвітньо відомого архітектора Френка Гері.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Загрузка...

1 комментарий

сначала новые
по рейтингу сначала новые по хронологии

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.

Modal box

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: