Сталося те, чого так довго чекали російськомовні власники iPhone і iPad — голосової асистент Siri нарешті заговорив по-російськи. З’явилася ця функція в другій бета-версії операційної системи iOS 8.3, яку компанія Apple випустила у відкритий доступ для розробників. Також в iOS 8.3 з’явилася можливість бездротового підключення iPhone до CarPlay, оновлений набір смайликів Emoji, підтримка двофакторної авторизації для облікових записів і оновлений голос для Siri. Але, звичайно ж, найголовнішим і цікавим нововведенням для нас є підтримка російської мови у Siri.

Siri заговорила по-русски в iOS 8.3 beta 2 Siri заговорила по-русски в iOS 8.3 beta 2

Siri заговорила по-русски в iOS 8.3 beta 2 Siri заговорила по-русски в iOS 8.3 beta 2

Також Apple випустила другу бетаверсію OS X 10.10.3 з новим додатком Фотографії і нову бетаверсію програмного забезпечення для телеприставки Apple TV.

Siri заговорила по-русски в iOS 8.3 beta 2Нагадаємо, що в середині березня разом з релізом iOS 8.3 beta 3 для розробників Apple планує випустити публічну бетаверсію iOS 8.3, доступну звичайним користувачам.

Please wait...
Теги:
iOS 8.3
Комменты

2 комментария

сначала новые
по рейтингу сначала новые по хронологии
1
Грамар

В украинском языке нет конструкции "говорити по ...". Надо использовать "говорити росiйською/ англiйською", " заговорила росiйською".

2

Ох и запарятся они ее доводить до ума :) слишком сложный язык для машины.

Новый комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.