День святого Валентина наближається, а ти ще не маєш подарунка? Задумуєшся як провести цей день? Накупляв однокласницям валентинок та не знаєш що там написати?

Кожен рік одне й теж саме! Ще наприкінці січня ми згадуємо про це чудове свято і ловимо себе на думці, що цього року потрібно все зробити правильно і зазделегіть. Та через 15 хвилин все забуваємо і згадуємо лише тоді, коли до 14 лютого залишилось декілька днів.

Цього року я вирішив все зробити правильно і в певному розумінні допомогти іншим. Я збирався написати круту програму з красивим дизайном, яка допомогла б людям визначитись з подарунком, надала б чудову ідею для проведення і тд. Але вийшло трішки не так, як хотілось… Через нестачу знань і практики (це моя перша програма), процес написання і викладення в App Store добряче затянувся. Я не встиг реалізувати багато з того,  що запланував. Але в мене появився досвід, нові ідеї і знання. В даний момент дороблюється оновлення, та на привеликий жаль актуальним воно стане вже в наступному році.

А ви вже зараз зможете оцінити мою роботу і дати їй позитивну чи негативну критику.

У вашому розпорядженні:

  • історія цього свята;
  • 150 ідей для подарунку;
  • 70 текстів для валентинок;
  • 17 варіантів проведення!

Все тільки українською та тільки для iOS!

Додаток доступний для: iPhone, iPad і iPod touch.

Посилання в App Store

 

 

Please wait...
Комменты

2 комментария

сначала новые
по рейтингу сначала новые по хронологии
1
Алексей

Ух как мне понравилось хоть несколько раз видеть и читать статью на украинском языке. Спасибо автору за это! Мне интересно, где именно ты создавал свою программу, и есть ли возможность разрабатывать на Android? Так как я в скором времени буду покупать аккаунт разработчика в Google play, я даже уже подключил AdSense и AdMob что бы зарабатывать на этом деньги.

Автор2

Алексей Гульчук, створював в Xcode. А на андроід можеш писати в Android Studio або Eclipse, хоча останній чомусь більшості не подобається.

Новый комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.