Наверх
Это запись из блога автора Діма Тодорович
Мнение редакции сайта Keddr.com может не совпадать с мнением данной публикации.
Читать правила написания блогов
3 комментария 02/03/2015

TOP віджетів для iOS

TOP віджетів для iOS

У цій статті мені б хотілося представити для вас не тільки корисні віджети, про які багато хто, можливо, навіть не чув, а й запропонувати кілька альтернатив стандартним  додаткам iOS.

Для тих хто не знає — в одному з останніх релізів iOS був доданий так званий центр повідомлень, який дозволяє фактично працювати як екран з віджетами аналогічно тому, як це реалізовано в Android, тільки з меншою часткою кастомізації і свободи.

Yahoo! погода

TOP виджетов для iOS TOP виджетов для iOS TOP виджетов для iOS

Перед нами трохи видозмінений, але до болі нагадує стандартний погодний віджет для iOS. Його лаконічність і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс укупі з приємним зовнішнім виглядом повинні сподобаються любителям мінімалізму.

Weather Widget

TOP виджетов для iOS TOP виджетов для iOS TOP виджетов для iOS

Альтернатива погодного віджету, яка містить чотири програми з прогнозом погоди на найближчі 12 годин. Зовнішній вигляд програми виконаний у дуже мінімалістичному вигляді, а центр повідомлень повідомляє не тільки про температуру повітря, а й про хмарність і вологость.

Gismeteo lite

TOP виджетов для iOS TOP виджетов для iOS 

Продовжуємо тему погодних віджетів — даний додаток, напевно, є найпопулярнішою погодної програмою, використовуваної серед українських користувачів. Що не дивно, адже Gismeteo lite надає найдетальнішу інформацію про погоду у вашому місті.

Forecast+

TOP виджетов для iOS TOP виджетов для iOS

Здається колонку потрібно перейменувати в топ погодних віджетів, але все для вас, друзі, щоб надати вам вибір на будь-який смак. Крім того погода -дійсно важлива інформація. Forecast + надає погоду на п’ять днів, його інтерфейс виконаний в більш яскравому дизайні, так що виглядає він привабливіше.

Widgets Pro

TOP виджетов для iOS TOP виджетов для iOS TOP виджетов для iOS

Розбавимо віджети, що прогнозують погоду, програмою, що складається з 10 віджетів для Центру повідомлень iOS 8. Віджет зі стрічкою твіттерів, відео з YouTube, калькулятор і віджет для відстеження польотів в реальному часі.

World Time Widget

TOP виджетов для iOS TOP виджетов для iOS

Додаток, який може сподобається тим, хто часто подорожує і змінює часові пояси. Або тим, у кого знайомих розкидало по всьому світу. Інтерфейс може сподобається дуже діловим людям.

Wdgts

TOP виджетов для iOS TOP виджетов для iOS

Wdgts — зібрав п’ять стандартних віджетів: калькулятор, конвертер валют, календар, фоторамка і тимчасові зони. Абсолютно безкоштовна програма.

iMonitor for iOS 8

TOP виджетов для iOSTOP виджетов для iOS

Як можна здогадатися з назви, це моніторинг оперативної пам’яті, сховища і процессорного навантаження в реальному часі. Теж абсолютно безкоштовний. Може стане в нагоді тим, хто любить абсолютно все тримати під контролем.

DataMan Next

TOP виджетов для iOSTOP виджетов для iOS

Останній додаток в нашому топі дозволяє вести облік трафіку на iPhone, віджет цього додатка дозволяє дізнатися докладну статистику по вхідних і вихідних мегабайтам, а також попереджає про перевитрату.

Загрузка...

3 комментария

сначала новые
по рейтингу сначала новые по хронологии
1
Андрей Москалец

подборка видежтов, 4(!) пункта из которых занимают различные вариации на тему погоды! Really? Вот больше ничего пользователю нафиг не нужно? Еще 3(!) предоставляют системную инфу… Дмитрий, iOS — не Android. Тут, увы, приложения-аналоги архинужного Cleaner-а для очистки оперативки и прибивания кэша — не предмет ежедневного многоразового обязательного использования. Даже при наличии 2-х и более Гб оперативной памяти. Memory management в iOS, к стыду android, находится на принципиально ином уровне. И вывод системной информации для iOS-устройств — абсолютно несусветная и никому не нужная в реальной жизни глупость.

Ставлю заслуженные 3 звезды за отличное, но не идеальное (дублирующиеся иллюстрации с гуляющим масштабом местами портят впечатление) оформление заметки. Но не за содержание. А жаль.

2
Максим Ватралик

Хоть бы ссылку на оригинал указали, айяйяй

3
Андрей Москалец

Максим, на сайте автора же указано - молодая и "очень креативная" команда блоггеров, которая может "помочь раскрутить продукт". Тут ИМХО баном попахивает. Удивляюсь терпеливости и человеколюбию администрации keddr-а

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.

Modal box

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: