Наверх
Это запись из блога автора Basil Jaworski
Мнение редакции сайта Keddr.com может не совпадать с мнением данной публикации.
Читать правила написания блогов
Нет комментов 06/09/2017

IconX 2018. Що змінилось?

IconX 2018. Що змінилось?

Традиційно для техносвіту, кожного року у Берліні відбувається міжнародна виставка, де переважно топові бренди показують свої концепти, прототипи та повністю робочі девайси у галузі побутової електроніки. Буквально декілька днів назад завершилась цьогорічна IFA. В рамках події Samsung анонсували декілька носимих девайсів: Gear Sport, Gear Fit2 Pro та оновлені навушники — IconX 2018.

Про навушники

Формфактор навушників не змінився. Сама форма зазнала незначних доопрацювань, ймовірно для того щоб навушники краще фіксувалися в вухах та не випадали при інтенсивних тренуваннях.

Як і раніше навушники мають 4 Гб пам’яті, з яких доступно 3,5 Гб для користувацької музики, якої може бути до 1000 треків. Залишилися акселерометер для фітнес-трекінгу та інфрачервоний датчик для того щоб визначати чи перебуває навушник у вусі. На користь автономності, від пульсометру у IconX 2018 — відмовились. Його місце зайняв акумулятор, ємність якого виросла майже у два рази, від 47 мА*год до 82 мА*год. За рахунок збільшеної батереї вага навушника помінялась з 6,3 грам до 8 грам. Тепер у режимі прослуховування музики з вбудованого плеєра один заряд буде триматись близько 7 годин. При підключеному по Bluetooth смартфоні заявлена автономність до 5 годин. До речі, версія Bluetooth тут — 4,2. Підтримуються пристрої з Android 4,4 і вище та об’ємом оперативної пам’яті від 1,5 Гб. Навушники вміють визначати те, чи ходите ви, чи бігаєте та повідомляти ці дані прямо вам в вухо, буде підтримка російської мови. В кожній з «затичок» розміщено по два мікрофони які дозволяють використовувати навушники як гарнітуру, а також вмикати та вимикати шумоізоляцію. В зв’язці з смартфоном Samsung, користувачу буде доступний Bixby.

Про кейс

За рахунок того що в кейсі навушники тепер розміщуються не горизонтально, а вертикально, по довжині він став коротшим майже на два сантиметри і лише трішки збільшився по ширині та висоті.

Ємність акумулятора зросла до 340 мА*год. На заміну microUSB прийшов новий Type-C.

Продаватись навушники будуть у трьох кольорах: чорний, сірий та рожевий.

За неофіційною інформацією оновлені IconX почнуть продаватися в другій половині жовтня з цінами у 229 EUR в Європі та 250 USD в Сполучених Штатах Америки. Тепер після того як автономність зросла приблизно в два рази, AirPods отримали, по моєму, найсильнішого конкурента.

Загрузка...

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.

Modal box

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: