Прочитавши статтю Юлі про серіали для гіків, я вирішив написати свою добірку супергеройських серіалів, адже на мою думку, гіковість в серіалах не обмежуються тільки тим, щоб там були присутні тільки теми про ІТ.
На мою суб’єктивну думку, кожний гік повинен любити комікси, а серіали по них тим більше. Marvel і DC Comics теж так подумали і останнім часом почали нас радувати серіалами на супергеройську тему і “околосупергеройські теми”. Тут на відміну від кіно домінує DC. Розкажу про них в хронологічному порядку.
Стріла в 2012 році розпочав нову еру у супергеройських серіалах і показав, як має виглядіти нормальний супергеройський серіал, а не той трешак, який показували в 90-х про Халка і Флеша. Серіал розповідає нам про розбалованого молодика Олівера Квіна, який після катастрофи на сімейній яхті втрачає свого батька і на 5 років потрапляє на безлюдний острів, де змінюється, бере в руки лук і стає зеленою стрілою. На сьогоднішній момент виходить третій сезон. Серіал можу порекомендувати тим, кому сподобався ноланівський Бетмен. Також він повинен сподобатися всім дівчатам через Стівена Амела у ролі Стріли.
Мені особисто дуже сподобалася Емілі Бетт Рікардс у ролі Фелісіті.
Після того, як Стріла вийшла на екрани, Marvel теж вирішив прийти на ринок серіалів, але не просто з супергероєм, а з цілою таємною організацією Щит. Сюжет починається через деякий час після подій фільму Месники і воскрешає з меривих агента Колсана, смерть якого стала переломним моментом в формуванні Месників. У серіалі не засвітився жоден марвелівський супергерой, але серіал допомагає більше зрозуміти і розширити свої знання про всесвіт Marvel. Зараз показують другий сезон.
На мою думку, це – найкращий на даний момент на супергеройську тематику, який знімали коли-небуть. Головним протагоністом виступає молодий Джеймс Гордон, який тільки приїхав до Готема і хоче змінити щось у цьому похмурому місті. Першою його справою стає розслідування вбивства Вейнів, де він знайомиться з молодим Брюсом Вейном і чим далі він розбирається у цій справі, тим більше він вплутується в кримінальне життя міста. Серіал витриманий в темному стилі ноланівського Бетмена. Особливо харизматичний образ Пінгвіна, в якому розкривається формування злочинного генія Готема.
Прем’єру цього серіалу я чекав найбільше, так як Флеш – мій улюблений герой DC. Він розповідає про друге втілення Флеша, молодого вченого Баррі Алена, який отримав свою швидкість в результаті вибуху в Старлаб. Коли Баррі був маленьким він став свідком того, як його маму вбила невідома істота яка рухалася на супер швидкості. У вбивстві звинуватили батька Баррі. Сюжет базується на тому, що не тільки Баррі в результаті вибуху отримав супер сили, а і багато інших жителів міста з хорошими і не дуже намірами. Так у серіалі можна зустріти Капітана Холода, Погодного Чарівника, Вогняного Шторму, Реверсного Флеша, Стрілу та інших. Також одна з останніх серій – це кроссовер Флеша і Стріли, яка на мою думку показує те, що об’єднаний всесвіт, який вони не змогли побудувати в фільмах, буде реалізовуватися в серіалах і, сподіваюся, що через декілька років Ліга Справедливості з’явиться саме у вигляді серіалу.
Наймолодший серіал зі списку, його почали транслювати у 2015 році. Головним героєм дійства, як видно з назви, стала Пеггі Картер – те саме кохання Капітана Америки з одноіменеого фільму. Події розгортаються в 1946 році. Пеггі працює на секретну організацію Стратегічний Науковий Резерв, яка згодом стане науковим підрозділом новоствореної організації Щит. Пеггі намагається жити тихим життям, але в нього втручається старий друг Говард Старк (батько Тоні Старка, того шо Залізна Людина) і просить домогти йому відновити свою репутацію через підозри про продаж зброї ворогам США. Він ставить Пеггі в ситуацію, коли їй потрібно діяти всупереч своїй роботі і колегам, які хочуть знайти і посадити Говарда. Також одним з головних персонажів є дворецький Говарда Едвін Джарвіс, який стане прототипом для штучного інтелекту-дворецького Тоні Старка.
В останні роки ми бачимо значний інтерес DC та Marvel до серіалів і я надіюсь, що скоро ми будемо мати потужні серіальні всесвіти.
1. Друже, ти не ображайся, але тобі пора вчитись граматики і пунктуації, та забути про суржик. Це і важко читається, і робиться стидно за рідну мову. Лишній раз перевірити написане не важко :)
2. Робити срачу щодо того, що мають дивитись гіки не прагну, ібо не гік. Але ці серіали бачив всі, і єдині, які мені сподобались: Флеш та Готем, але й вони не дуже(
• Тут згадувались Таємниці Смолвіля. О так, серіал крутий, але із сезону так 4-го – 5-го.
• Стріла – УГ ще те;
• ЩИТ – ну, можна таак зі скрипом, але не вартує витраченого часу.
Підсумовуючи: це все ще дуже і дуже сирий напрямок.
Якісними можна назвати повнометражні екранізації Тора та Месників.
ну вот что за глупости?))) а гик не может предпочитать литературу и кино посерьёзнее и поглубже?)
MPAK, там написано шо це моя суб’ктивна думка + одне іншому аж ніяк не заважає
Так же можно было и упомянуть о скором запуске съемок сериала о Чудо Женщине(Supergirl) и планах об отдельном сериале для супергероя Atom.
main_loner, *фейспалм* Чудо женщина – это чудо женщина, а супергёрл – это супергёрл.
Во-первых: прошу прощения, что пишу не на украинском(давно не слышал и клавиатуру не охота добавлять). Во-вторых: как правило, гики(говорю обобщённо,т.к. моё понимание гика и славянское понимания гика разнятся, но сейчас я о ваших гиках) любят именно комиксы, что значит именно каноничность. Все представленные сериалы, исключая Флеша(что не знаю, то не знаю) на каноничность не могут претендовать. Третье: как вообще что-то вроде приятного время провождения, тоже слабы. По выше приведённым причинам: зачем это всё писать? Хотелось бы узнать: смотрел ли автор их и какова его позиция к ним? Ниже привожу свою: Стрела – пуст, глуп, простоват. Неоднократно пытался смотреть, из-за чего открыл для себя эффект “Стрелы”. Это, когда повествование не изменяется ни при вырывании его событий из контекста, ни при прочтении задом наперёд и прочих извращениях. Агенты ЩИТА – вообще странный сериал. Боюсь, что я перерос тот возраста, когда такое интересно. Детсковат прямо скажем. Готэм – медлителен и задолбал рояли из кустов выносить. Думаю подожду годик-другой и посмотрю всё разом. Флэш – ну сериал динамичнее Стрелы, но из той же оперы и ещё с примесью сериальчика для детей. Агент Картер – прям “Русские женщины” 2.0. Порадовало сохранение актёров, но не более. Опять же затянуто, слишком приправлено печалью, но славу богу не в стиле Агентов ЩИТА. Короче смотреть из всего этого в настоящий момент нельзя. Может, как писал, через год посмотрю, что будет с Картер и Готэмом.
ivanharlanov,
надо
исправить прямо там не могу – кнопка “Редактировать” не реагирует.
Люди вы хоть книги читаете?
Школота, такая шоколта…
А ще, є доволі хороший серіал Константин)
yosha256, Мені він не сподобався дуже його окультурили для серіалу
Старый флеш получше нового будет… Хоть спецэффекты и не те зато главного героя не задрот какой-то играет… Готем канечно задрал планку высоко… Но как можно было забыть нетленку Тайны смолвиля…
Nеmоv Sergei, Смолвіль я не включив бо не дивився, коли я присів на комікси там було уже 8 сезонів і кожний раз коли вибираю новий серіал дивлюся на кількість сезонів і кажу собі шо в наступний раз. Нарахунок Флеша скажу шо Барі Ален і є задрот тому актор в самий раз, мені більше не сподобався чувак який грає Стрілу. Готем просто показують по FOX і бабла і сил в нього вкидать огого + треба тримати марку Бетмена.