Telegram виріс на 2,5 мільйона користувачів за добу через заборону WhatsApp в Бразилії

Представники Telegram відзвітували про вибухове зростання користувальницької бази месенджера в Бразилії за одну добу 26 лютого після того, як в Бразилії суд заборонив використання WhatsApp.

За даними представників Telegram, за 26 лютого вони зафіксували 2,5 мільйона реєстрацій з Бразилії.У роботі месенджера спостерігалися нетривалі локальні перебої: в окремі моменти користувачі реєструвалися зі швидкістю 100 чоловік в секунду.За даними на 8 грудня 2014, число активних користувачів Telegram становило близько 50 мільйонів чоловік.

Стрімкий перехід на Telegram був викликаний приписом суду операторам блокувати WhatsApp в країні. Користувачі самі закликали переходити на альтернативний месенджер.

Як повідомило інформаційне агентство O Globo, заборона на використання WhatsApp була внесена суддею штату Піауї ще 11 лютого, і хоча оператори повинні були протягом доби заблокувати месенджер, цього не сталося. За даними бразильської газети Folha de S. Paulo, в середу 25 лютого сервіс продовжував нормально функціонувати.

Невдоволення місцевою владою WhatsApp почалися ще з 2013 році після відмови самого популярного месенджера у світі співпрацювати з місцевими правоохоронними органами: ЗМІ припускають, що розслідування пов’язане з поширюваним через чати дитячого порно.

Через кілька днів після початкового рішення компанія WhatsApp подала апеляцію, і 26 лютого вищестоящий суд скасував заборону.За словами одного з суддів, заборону на WhatsApp необхідно було зняти, бо він наносив шкоду мільйонам користувачів, які «не могли страждати від цієї втрати без більш детального розгляду».

Представники WhatsApp розповіли The Verge, що не мають офісів в Бразилії, і блокування месенджера стільниковими операторами пройшла в односторонньому порядку.На даний момент WhatsApp не блокується, проте відміна заборони на його використання не означає звільнення від співпраці з місцевими правоохоронними органами, уточнили в суді.Таким чином, після додаткового розгляду месенджер може бути заблокований повторно – втім, як і несподівано набрав популярність Telegram, якщо той відмовиться співпрацювати.

Це не перший раз, коли в Бразилії блокують доступ до популярних додатків.У серпні 2014 бразильський суд зажадав від Apple і Google віддалено стерти анонімну соцмережа Secret зі всіх пристроїв на території країни, і тим довелося підкоритися.

Заборона WhatsApp в Бразилії – не перший для Telegram випадок, коли обставини викликають бум реєстрацій в месенджері Павла Дурова.У жовтні програма стала користуватися несподіваною популярністю в Південній Кореї нібито після чуток про можливе моніторингу мережі корейської прокуратурою, а в листопаді показала стрімке зростання в Індії через слуху про індійське походження стартапу.

У лютому 2014 аналогічна історія сталася після падіння WhatsApp по всьому світу на кілька годин.Тоді в месенджері Дурова також реєструвалося по 100 чоловік в секунду, однак підсумкова кількість нових користувачів виявилося трохи меншим – 1,8 мільйона чоловік.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Please wait...
Теги: , , ,
0
11 Комментарий
Сначала Новые
Сначала Старые Популярные
guest
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
di_ego
di_ego
7 лет назад

Хороший клиен для “чата” – нечего лишнего, все предельно просто и удобно.

Please wait...
Андрей Москалец
Андрей Москалец
7 лет назад

Поздравляю ФСБ РФ с лавинообразным увеличением поголовья “пассивной резидентуры” в Бразилии.

Please wait...
MRDjeko
MRDjeko
7 лет назад

Andrey hifi Moskalets, а при чем тут ФСБ РФ?

Please wait...
Андрей Москалец
Андрей Москалец
7 лет назад
Ответ  MRDjeko

MRDjeko, ненене, действительно, ни разу ни при чем. Угу.

Please wait...
MRDjeko
MRDjeko
7 лет назад

Andrey hifi Moskalets, дык я серьезно, при чем тут ФСБ РФ или РФ в принципе? Расскажите, пожалуйста.

Please wait...
Андрей Москалец
Андрей Москалец
7 лет назад
Ответ  MRDjeko

MRDjeko, про шутки слыхал? :)
why so serious?

Please wait...
MRDjeko
MRDjeko
7 лет назад

Andrey hifi Moskalets, ну мало ли, есть же люди, которые вообще считают, что Telegram имеет какое то отношение к России.
Вопрос исчерпан :)

Please wait...
eoLies
eoLies
7 лет назад
Ответ  MRDjeko

MRDjekoAndrey hifi Moskalets, Может он пользуется ЦРУшным Фейсбуком?)

Please wait...
Андрей Москалец
Андрей Москалец
7 лет назад
Ответ  eoLies

eoLies, угу. А так же Моссад-овскими джаббером и icq (R.I.P). И MI6-м Skype-ом. Безусловно.

Please wait...
liaferius
liaferius
7 лет назад
Ответ  MRDjeko

MRDjekoeoLiesAndrey hifi MoskaletsAndrey hifi Moskalets,
В РФ детское порно запрещено, теперь ФСБ сможет его получать от резединтентуры из Бразилии.

Please wait...
liaferius
liaferius
7 лет назад

Ваш переклад новини жахливий. Зазвичай я не звертаю уваги на поодинокі помилки, але тут …

Please wait...
Наверх

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: