Чи нормально зараз робити щось звичайне? Про мою роботу на карибах

Щотижня я намагаюся не залишати вас без свіжого випуску подкасту, дякую за те, що ви його слухаєте! Не забувайте, що коментарі можна залишати на нашому сайті.

Сьогодні я розповідаю про:
– чи можна вже починати жити нормальним життям?
– що я робив на карибах?
– про автомобілі Moke

Підтримай подкаст на Patreon

Шукай подкаст тут:

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Please wait...
Теги: , , , , , , ,
0
15 Комментарий
Сначала Новые
Сначала Старые Популярные
guest
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
раб
раб
30 дней назад

Це капець. Не можу вже мовчати. Ти, Олександр, ведеш свою діяльність чому? Мабуть тому, що вважаєш себе свідомою людиною та бажаєш ділитися своїм майндсетом. Я також свідомий українець і хочу висловити позицію, коли чую як лідер думок несе небезпечну маячню. Можеш навіть видалити цей коментар, еле прочитай, може замислишся.
1. “Багато інформаційного простору російськомовне.” Мабуть тому, що багато українців як були російськомовними так і залишились? І те що ваш канал весь перейшов на українську – молодці, але це ніяк не впливає на загальну ситуацію. Держава робить хибні кроки що до мови вже останні 10 років. Намагається перевчити людей, переломити через коліно, а отримує тільки ще гірше становище. Скажи будь ласка, зараз, коли війна, щоб ти обрав, російську мову як другу офіційну, або все це що відбувається останні 8 років?
2. Це лицемірство вищої проби. Ти, будучи закордоном в безпеці продовжуєш розпалювати ворожнечу та агресію тут. Тобі немає діла, а що буде далі. Росіяни по нам ракетами від яких ми не можемо ніяк захиститися – а у тебе одне й теж “русня не люди”, “всі руськи повинні здохнути” і т.д. Доречі це в росіян відомий лозунг “мы за ценой не постоим” Чим ти кращий? Війна до останнього українця, поки ти і твоя родина закордоном в безпеці? Якби ти знав скільки мільйонів українців хотіли б помінятися з тобою містами. Ти навіть не уявляєш скільки itшників та інших людей з грошима чекають поки держава перестане відноситись до нас як до рабів, відкриє кордон і всі звалять з цього рабства, але ж поки війна, і ми раби, а ти вільна людина яка продовжуєш цю війну. Вїбали по Кременчуку – добре, русня не люди, стоїмо до кінця, вїбали по Вінниці – добре, хороший рускій – мертвий рускій, ми не здамося! Стоїмо до кінця… тільки в Європкє.
3. “Життя для мене безцінне”, а чого ж ти так само не відносишся до інших українців, котрим не повезло так як тобі??
4. Ти не хочеш забувати що їде війна, постійно собі про це нагадуєш і паралельно транслюєш українцям, котрім не треба це нагадувати, постійні сирени не дають про це забути. Мільйони українців і хотіли б про це забути, десь далеко, але ніт, є Олександр Ляпота, який хоче продовження.
5. Тобі не подобається російськомовні політики та діячи, приводиш в пример Стерненка, націоналіста і максимально суперечливого діяча, з безліччю кримінальних справ, він навіть людину зарізав. Тобто це герой і приклад для твоїх дітей? У нього крім націоналізму нічого нема. У України окрім національної повістки зараз нічого нема. Держава для мене не зробила нічого цінного за все життя, тільки палки в колеса ставили своєю коррупцією та відсутністю законів і права, а зараз каже піди на фронт і захищай мене. Якщо здохнеш нічого страшного. А головне за що? У інфопросторі присутні 2 повістки: Проти агрессора(це твоя тема) та за націю і націоналізм. А якщо я лівих поглядів? Немає нічого за що можно б було піти і відстоювати суверенітет країни.
6. Трохи про суміжну тему. ShitIknowLive, там ведучий Діма Малєєв. Уявляєш, він росіянин. Довго прожив у Львові, українізувався, на українську перейшов також нещодавно. Іди скажи йому що він гниль і немає право на існування, просто тому що він корінний росіянин і не на фронті. Ти ж це любиш, “такі часи зараз”. І до речі, вони подкаст записують у вільний від роботи час, бо працю працюють, а не роблять це на комерційній основі.
7. Для рашистів, які якось змогли це прочитати, які можуть прибігти сюди і піддакувати – до побачення. Вас я ненавиджу ще більше ніж наших націоналістів та свого рабовласника, державу.

Please wait...
Влад
Влад
29 дней назад
Ответ  раб

Стерненка, націоналіста і максимально суперечливого діяча, з безліччю кримінальних справ, він навіть людину зарізав”.
Чого? Це як? Недавно бачив як він завершив університет, так виглядає молодим, якби це було б так, то він би був судимий.

Please wait...
Xampurum
Xampurum
29 дней назад
Ответ  раб

Щодо питання в п.5:

  • Розкажи, що ти зробив для держави щоб вона для тебе щось робила.
  • Чому тобі взагалі держава щось зобов‘язана?
  • Щодо законів та ТВОЇХ прав в Україні все ок. Просто ти погано вчив в університеті та взагалі по життю такий предмет як «Правознавство». Скажу просто «Якщо право знаєш то й право маєш.» Дуууууже багато українців просто сцють відстоювати свої найпростіші права і не хочуть навіть відкрити інтернет і прочитати що ж там насправді в них за права?
Please wait...
раб
раб
29 дней назад
Ответ  Xampurum

Я навіть погоджусь. Щоб використовувати свої базові права або імплементувати якийсь закон в Україні треба бути юристом та правником, і коли ти вивчив всі кодекси, всі норми, ось тоді і можешь взяти те що як би тобі і належить. Це нормально?)
Приклади: 1. Був конфлікт з сусідом, максимально неадекватний тіп, вирішив що певне місце для авто у дворі це його і всіх прогоняв з нього. На мене з битою вибігав, моє авто 2 раза ціпляв на буксир та вітягував, ламавши то бампер то ще щось. Робив це на моїх очах під камеру. Це 100% адмін провопорушення. Вважаєте хтось його відкрив? Поліція по визову відказалась складати протокол, відправила до участкового, а ті маючи відео, позвонивши цьому дібілу і той підтвредив цей факт, сказали нууу, нема причин на адмін правопорушення…
2. Отримати для матері якусь справку льготну яка їй держава законом винна, мені пришлось 7 кіл ада пройти, з розпечатками закону ходив щоб хтось хоч ворухнувся.
Розумієте, закони в Україні є, але кому вони потрібні, яхщо немає ні судів, ні правохоронної система, а саме головне робиться все не для людей, як це в нормальних країнах, а для галочки для начальства

Please wait...
xampurum
xampurum
27 дней назад
Ответ  раб

Щодо сусідів з биткою в голові – погоджусь. З ними все складно. Але можна подати в прокуратуру скаргу на дії поліції та участкового. Та просто потім витребувати подання до суду всіх матеріалів. (затягнути всіх у процесс так би мовити)
Щодо справок була в мене тут в 2020-2021 епопея з ПФУ щодо визнання повних 35 років сажу моєї мами. Замість 28-ми. Рік листування з ПФУ, архівами, поліцією, освітніми закладами… Результат – пенсію вдалось підняти в 2 рази. Бо ПФУ маячню вигадувати почали. Вся переписка велась не виходячи з дачі за 50 км від Києва. Всі установи зараз моють електронні адреси та розділи для листування на сайтах установ. Всі документи електронні мають в країні (з 2016 року) юридичну силу.
Все що порібно це бажання, сміливість, впертість, єлектронний підпис (банк чи дія), електронний кабінет пенсіонера і бажання читати матеріали (закони та постанови) на сайті rada.gov.ua

Please wait...
xampurum
xampurum
27 дней назад
Ответ  раб

Доречі, щодо авто яке шкодить сусід. Оформлюєш повне КАСКО і віддаєш наступного разу матеріали в Страхову. Вони швидко відіб’ють у сусіда бажання чіпати твоє авто. Та ще й напрягуть Поліцію та дільничого.

Please wait...
Влад
Влад
28 дней назад
Ответ  Xampurum
  • “Розкажи, що ти зробив для держави щоб вона для тебе щось робила.
  • Чому тобі взагалі держава щось зобов‘язана?”

Що за дурню ти верзеш, він платить податки, він вже по факту правий і робив для держави, а якщо він лікувався виключно у приватних лікарнях та навчався за власні кошти, тоді держава взагалі йому іще винна.

Please wait...
xampurum
xampurum
27 дней назад
Ответ  Влад

Спочатку уважно перечитайте та засвойте що таке Держава.
https://uk.wikipedia.org/wiki/Держава

А потім поміркуйте хто ж таки що виннен кому? Держава чи все ж таки конкретний орган та посадова особа? Бо дуже часто народ не в ті двері стукає і не отримавши відповіді звалює все на Державу. Просто сміх та й годі.

Please wait...
Денис
Денис
27 дней назад
Ответ  раб

росіянскький бот з гугл транслейтером :D :D :D

Please wait...
Олексій
Олексій
1 месяц назад

На рахунок відпочинку, також з сім’єю хотіли поїхати на море, але совість мене з жінкою замучає. Я не дістану жодного задоволення і навіть з родичами які зараз в Україні, не зможу похизуватися фотками, це буде ніби я над ними знущаюсь. Ти говорив про те, що кожен має свою межу, чи може людина в цей час відпочивати, балувати себе покупками…? Це напевно залежить як і від самої людини, так і звідки ця людина. Люди з заходу України зовсім інакше відчуває війну як і кожна людина в цілому. Ну і з стресом кожен по своєму борються, комусь навпаки треба кудись поїхати і забути за війну, а комусь іти і мочити орду. Тому осуджувати за будь-яке рішення, яке обирає людина, це не правильно і те, що ти поїхав на велосипеді це твоя особиста боротьба зі стресом, хоча ти ще і користі купу приніс. Ну і також є інша сторона медалі, це потрібно жити поки є така можливість, завтра якийсь мудак цю можливість може відняти. А на рахунок подкастів, Сашко я також страждаю, чого так мало подкастів ? ;)

Please wait...
Кузя
Кузя
1 месяц назад

Уже не в первый раз слышу от тебя, что нечего слушать, подкастов мало. Так ведь есть аудиокниги. Даже на литресе есть много на украинском. Если хочешь, чтобы было не напряжно слушать, не слушай философские произведения. Классики переведено и начитано, думаю, много. Что-нибудь ненапряжное вроде: 3 мушкетера, узник замка иф, шерлок холмс, 20000 лье под водой. Да даже Оруэла можно во время пробежки слушать, или пролетая над гнездом кукушки. Только перечисленного хватит на несколько месяцев ежедневных пробежек.

Ну и покупая аудиокниги, можешь поддержать тех соотечественников, кто их начитывал.

Please wait...
Євген
Євген
25 дней назад

https://abuk.com.ua/

Please wait...
Влад
Влад
1 месяц назад
Ответ  Кузя

Лично я слушаю парней из Завтракаста, я их позицию насчет все этого знаю, они выказывались и тд.. им шли угрозы от их правительства, так как я их слушаю уже лет 5-6, то прекращать не собираюсь.

Please wait...
Наверх

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: