Важный выпуск про беззакония, безнаказанность и что с этим делать…

Каждую неделю я стараюсь не оставлять вас без свежего выпуска подкаста, спасибо за то, что вы его слушаете! Не забывайте, что комментарии можно оставлять у нас на сайте.

Сегодня:

  • Про вырубку леса
  • Про мусор
  • Про застройщиков
  • Про обычных людей

Поддержи подкаст и другие наши проекты на Patreon
Вопросы присылай на [email protected]

Ищите подкаст в:

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Please wait...
0
5 Комментарий
Сначала Новые
Сначала Старые Популярные
guest

Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Максим
Максим
1 год назад

Добрый день, разрешите посоветовать Вам по поводу ситуации с гаском. Если штраф достаточно велик, либо если от вас требуют переноса забора или демонтаж дома, рассмотрите вариант выноса границ участка в натуру с закреплением межевыми знаками установленного образца. Это может сделать любой геодезист у которого есть лицензия, при этом он выдаст вам акт приема-передачи межевых знаков и закрепит ваши границы согласно координатам которые имеются в государственном земельном кадастре. Если будут вопросы – обращайтесь.

Please wait...
Максим
Максим
1 год назад

Насправді дуже важливе і складне питання.
Швидко і ефективно вирішити його можна тільки силовими методами. Або цим займається поліція і суд, або в окремих випдках будуть зриви в суспільстві.
Якщо йти в довгу, то звісно має бути, по-перше, запит суспільства на правосуддя (а у нас, як бачимо, в основному пофігізм), по-друге, має бути громадський тиск і широкий розголос в тому числі лідерами думок (дякую, що піднімаєш такі теми).
Ну, і не зайвим до цього всього є підняття питання про законодавче врегулювання короткоствольної зброї для громадян. Я думаю, це був би гарний стоп-фаткор для різних товаріщів з арматурою.

Коротше, Саня, складай програму і на наступні парламентські чекаємо: It’s a good party )

Please wait...
Agapit
Agapit
1 год назад

Дуже важлива тема, але основна проблема в головах у людей. Бо повсюду нарід, який хоче щоб не було корупції, але кум міг всьо порішати.
В нас хитрозроблених більшість – кожен вважає що йому можна більше ніж іншим. А потім вони на виборах вірять в казочки чи гречку беруть. Ну а далі звісно бідкаються що все погано і політики крадуть. При совку саме такий тип людей виховувала система, і що тепер з цим робити -хз.
Саме через таке бидло ми і живемо в лайні і ще довго житимемо…

Please wait...
Юрій
Юрій
1 год назад

Повністю погоджуюсь зі всім крім того що церква робить людей кращими. Згадаємо Януковича який вірив у бога, мер мого міста ( Тернополя) дуже набожна людина, але це не заважає йому робити з міста суцільний базар з рекламою на кожному кроці. Віра тільки звільняє їхню совість, коли вони просять прощення гріхів, і все.

Please wait...
Дмитро
Дмитро
1 год назад

Саша доброго дня) повністю згоден з тим що ти сказав, особливо про виховання дітей! Я також виховую двух дітей, але дівчат. Дякую за чудовий подкаст)

Please wait...
Наверх

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: