Samsung Galaxy Unpacked 2024: Чого очікувати від презентації

На днях Samsung офіційно оголосила, що наступний захід Galaxy Unpacked відбудеться 10 липня 2024 року. Ця подія обіцяє бути насиченою анонсами, такими як нові Galaxy Z Fold 6 та Galaxy Z Flip 6, Galaxy Watch 7 і, можливо, розумне кільце Galaxy Ring. Давайте трохи детальніше розглянемо, що саме варто очікувати.

Головні Анонси

 

Galaxy Z Fold 6 та Galaxy Z Flip 6:

 • Galaxy Z Fold 6: Очікується, що він матиме дещо змінений дизайн із ширшим зовнішнім екраном. Пристрій буде трохи коротшим і ширшим за попередника, з розмірами 153.5 x 132.5 x 6.1 мм у розкритому стані. Основний дисплей залишиться 7.6-дюймовим з частотою оновлення 120 Гц та яскравістю до 2600 ніт. Зовнішній дисплей буде 6.3 дюйма, також із частотою оновлення 120 Гц. Камери будуть такими ж, як і в попередній моделі, включаючи задні камери, передню камеру та камеру під дисплеєм. Інформація про батарею поки що не підтверджена, але очікується покращення тривалості роботи пристрою.
 • Galaxy Z Flip 6: Очікується, що цей пристрій отримає значні покращення, включаючи новий потужний процесор Snapdragon 8 Gen 3, оновлену систему камер для ще кращих фотографій та відео, а також зменшення складки на головному дисплеї. Зовнішній екран також може бути збільшений до 3.9 дюймів, що зробить його більш зручним для використання.

Galaxy Ring: Samsung представить Galaxy Ring, розумне кільце, яке включатиме функції для моніторингу здоров’я, такі як ЕКГ і вимірювання кровотоку. Завдяки кільцю також можна керувати бездротовими пристроями та здійснювати платежі.

Galaxy Watch 7: Очікується, що новий смарт-годинник Galaxy Watch 7 матиме квадратний корпус з круглим дисплеєм, довший час роботи від батареї та новий процесор Exynos W940. Також можуть бути додані нові функції з Wear OS 5.

Штучний Інтелект

Samsung робить великий акцент на штучному інтелекті цього року. Функції AI, представлені у серії Galaxy S24, будуть додані у нові пристрої. Ось головні з них:

 • Circle to Search: Функція дозволяє швидко знаходити інформацію про об’єкти на екрані. Просто обведіть об’єкт, який вас цікавить, і отримаєте результати пошуку Google безпосередньо на екрані.
 • Generative Edit: Ця функція дозволяє редагувати фотографії за допомогою AI, включаючи переміщення об’єктів і заповнення пустих місць. Це дозволяє створювати ідеальні зображення за допомогою кількох торкань.
 • Chat Assist: Пропонує реальні тональні підказки для текстів, щоб зробити ваше повідомлення більш професійним або розмовним. Також забезпечує переклад у реальному часі, доступний на 13 мовах, що робить спілкування легшим та ефективнішим.
 • Live Translate: Дозволяє здійснювати двосторонній переклад голосу і тексту під час телефонних дзвінків у реальному часі. Це допомагає уникати мовних бар’єрів під час подорожей або міжнародних дзвінків.
 • Note Assist: Використовує AI для створення резюме нотаток, автоматизованих форматів і шаблонів. Це значно спрощує процес створення і організації нотаток.
 • AI Watermarking: Додає спеціальний водяний знак та метадані до зображень, які були змінені або створені за допомогою AI. Це сприяє прозорості та автентичності зображень.
 • Edit Suggestions: Пропонує контекстно-залежні редагування фотографій, такі як розмиття фону, підвищення кольорів та контрасту, або додавання ефекту портретного режиму.
 • AI Generated Wallpapers: AI створює унікальні шпалери на основі шаблонів та редагованих підказок, що дозволяє користувачам налаштовувати свій екран за допомогою різних стилів і тем.
 • Instant Slow-Mo: Використовує AI для інтерполяції додаткових кадрів у відео, створюючи ефект уповільненої зйомки навіть для кліпів, які не були зняті в такому режимі спочатку.

Висновок

Galaxy Unpacked у липні 2024 року обіцяє бути важливою подією для Samsung для всіх, хто цікавиться технологіями. Очікуємо на нові гаджети!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Please wait...
Теги: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
0
0 Комментарий
guest

Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Наверх

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: