Sony представила Xperia 1 VIII. Це флагман за 1500 євро з зарядкою потужністю 33 Вт

Компанія Sony продовжує гнути свою лінію, випускаючи дуже дорогі та дуже специфічні флагманські смартфони. Але нова модель Xperia 1 VIII принаймні має новий дизайн, який Sony не змінювала протягом багатьох років.
Щоправда, цей новий дизайн навряд чи можна назвати хоч скількись оригінальним або цікавим загалом, але все ж таки.  Пристрій коштує 1500 євро. Це дуже дорого, хоча в останні роки на європейському ринку навіть китайські флагмани коштують помітно більше 1000 євро.

В основі пристрою лежить SoC Snapdragon 8 Elite Gen 5, є від 12/256 ГБ пам’яті, є звичний роз’єм для навушників, а екран зверху та знизу має досить широкі за сучасними мірками рамки. Як і раніше, фронтальна камера розташована в рамці, а не вирізі.
Дисплей тут, до речі, на 6,5 дюйма з Full HD+ і 120 Гц. При цьому габарити становлять 162 х 74 х 8,3 мм, а вага — 200 г.

Акумулятор всього на 5000 мАг, причому тут ще можна було б тицяти пальцем у Samsung або Google, але зарядка всього на 33 Вт! І це у смартфоні за 1500 євро. Бездротова теж не особлива — всього на 15 Вт. З решти можна виділити Wi-Fi 7, Bluetooth 6.0, USB-C 3.2, чотири оновлення ОС.

Ну і камери, звісно. Отже, у нас тут повноцінний набір із трьома модулями. Головний на 48 Мп оптичного формату 1/1,35 дюйма. Не найкрупніший, особливо для такого дорогого апарата. А от телевiк великий — на 48 Мп формату 1/1,56 дюйма. Ну і ширик є з таким самим за розміром і пікселями сенсором.

Please wait...
Теги: , ,
0
Наверх