Відеокарти Intel нарешті представлені. Але поки що тільки для ноутбуків

Компанія Intel нарешті представила довгоочікувані відеокарти Arc, які обіцяла випустити ще наприкінці минулого року. Однак не поспішайте радіти.

Отже, учора Intel провела презентацію, де анонсувала перші карти лінійки. Але поки що лише мобільні. Їх лише п’ять, і ви можете бачити їхні параметри на постері нижче.

Щоб було зручніше розуміти, ось ті ядра Xe-cores – це основні структурні блоки GPU. Якщо переводити в більш звичні нам блоки FP32, потрібно множити на 128.

Тепер ще трохи про сумне. Зараз на ринок вийдуть лише ноутбуки з молодшими Arc A350M та A370M. Старші мобільні картки варто чекати десь у червні. Приблизно тоді мають з’явитися і настільні відеокарти. Загалом вони явно будуть мати схожі параметри, хіба що частоти ядра будуть вище.

І ще трохи.

Як бачимо, A370M впевнено випереджає iGPU в Core i7-1280P, тільки проблема в тому, що так само впевнено цей iGPU кладе на лопатки Radeon 680M. Це, якщо хто не пам’ятає, вбудоване ядро ​​в старших мобільних Ryzen 6000. А A370M – це не наймолодше рішення в лінійці. Мабуть, Intel не наважилася показувати можливості A350M. Швидше за все, інтегрована Radeon 680M буде швидше як мінімум за A350M, а може і A370M. Не дуже добре для Intel. Але все ж таки потрібно дочекатися тестів, та й інтерес викликають насамперед, звичайно, старші відеокарти.

Як би там не було, нова епоха на ринку 3D-карток почалася, і вона має бути як мінімум цікавою.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Please wait...
Теги: , , , , , ,
0
3 Комментарий
Сначала Новые
Сначала Старые Популярные
guest
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Василь Галабурда
Василь Галабурда
2 месяцев назад

Супер, підтягується якість та швидкість!
Також дуже приємно читати новини українською, дякую хлопці!

Please wait...
Давпайоп Петро
Давпайоп Петро
15 дней назад

Подтримую хлопи
Так тримати
Назло москалям нюхаймо пiсюни

Please wait...
PGW
PGW
2 месяцев назад

Чім більше гравців на ринку відеокарт, тім краще. На 350М і 370М теж покупці будуть і не мало. Аби за ціною вони конкурували.

Please wait...
Наверх

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: