«Велика трійка» хмар проти нішових провайдерів

Чим пропозиції великих хмарних провайдерів на кшталт AWS, MS Azure і Google Cloud відрізняються від послуг інших провайдерів IT-інфраструктури? У цій статті німецький провайдер SIM-Networks розгляне такі відмінності на конкретних прикладах.

Що пропонує «велика трійка»?

Короткий підсумок пропозицій найбільших провайдерів – універсальність. Хмарні платформи AWS, Azure і Google Cloud орієнтовані на масові продажі незалежно від розміру і специфіки роботи клієнта. Компанія платить за набір ресурсів та мікросервісів – їх найпростіше уявити як конструктор, з якого будь-який бізнес може зібрати собі IT-інфраструктуру для сайту, бази даних, ERP-системи та будь-яких інших інструментів.

Такий підхід до бізнесу дозволяє «великій трійці» надавати послуги якомога більшій кількості користувачів з мінімальним залученням власних спеціалістів до кожного окремого проекту. Максимальний рівень взаємодії, на який ви можете розраховувати з такими провайдерами – відповідь від служби техпідтримки. В інтернеті є достатньо загальної інформації щодо цих хмарних сервісів, однак у стратегічних питаннях, які актуальні саме для вашого бізнесу, ви можете покладатись лише на експертизу своїх штатних працівників.

Зрозуміло, що співробітники AWS не підкажуть, яка конфігурація IT-інфраструктури буде вигіднішою для вашого проекту, чи не витрачаєте ви забагато на мікросервіси, і не допоможуть розробити стратегію масштабування в довгостроковій перспективі. Ви платите за доступ до «конструктора» і базову підтримку на випадок, якщо щось зламається – з усіма іншими питаннями ви лишаєтесь сам на сам.

Що пропонують інші провайдери на ринку?

Сервісна модель «великої трійки» зумовлена масштабами цих компаній – витрачати час і ресурси на окремих клієнтів, якщо мова не про інші міжнародні корпорації, було б нераціонально. Однак пропозиції на ринку IT-інфраструктури не обмежуються доступом до ресурсів чи простою орендою сервера, якщо мова про лоу-кост. Провайдери, які орієнтовані на побудову довгострокових стосунків з клієнтами, пропонують консультативний супровід з першого контакту і протягом усього часу співпраці. Ми, SIM-Networks, обрали саме таку модель.

Ми вже розглянули принцип роботи з IT-інфраструктурою як з «конструктором» – наведемо приклад альтернативного підходу з реального досвіду SIM-Networks. 

Представники компанії у сфері юридичного консалтингу та сервісної підтримки звернулись до наших експертів. Цей бізнес часто стикався з відмовами обладнання у серверах іншого провайдера, а потужностей часто не вистачало для обробки великих масивів даних. Постачальник не зміг вирішити ці проблеми, тому клієнт вирішив шукати альтернативи.

Базова вимога компанії – забезпечити максимальну відмовостійкість для бізнесу за допомогою серверного кластера. При цьому клієнту була потрібна допомога з розрахунком оптимальної конфігурації виділених серверів. Такі проекти потребують залучення з боку провайдера – щоб створити пропозицію, потрібно оцінити реальні навантаження, з якими працює бізнес клієнта, і врахувати обмеження бюджету.

Інженери SIM-Networks створили проект кластера за результатами спілкування з клієнтом та оцінки вимог його IT-інструментів. Коли проект задовільнив вимоги компанії до відмовостійкості, пропускної здатності мережі та відмовостійкості, наші інженери приступили до побудови кластера і розгорнули його за 5 днів.

Відкритість до комунікації з кожним клієнтом – основна відмінність між найбільшим міжнародними провайдерами та SIM-Networks. Якби наш клієнт обрав «велику трійку», прорахунок оптимального рішення відбувся б методом проб і помилок – а це відбирає у бізнесу кошти та час.

Звертайтесь, якщо вас зацікавила оренда виділених серверів SIM-Networks – разом із обчислювальними потужностями ви отримаєте можливість завжди звернутись по допомогу експертів, які враховують ваші потреби, а не просто продають «залізо».

Please wait...
Теги: , ,
0
10 Комментарий
Сначала Новые
Сначала Старые Популярные
guest

Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Игорь Феклистов
Игорь Феклистов
1 месяц назад

Це на повному серйозі? Тобто, real talk, no shit, да? Я нічого не плутаю, Рома на сурйозних щах запостив рекламний висєр, в котрому порівнює нікому невідоме і непотрібне лайно з Amazon Elastic Cloud та Google Cloud Platform? Не наводячи при цьому навіть одного-єдиного порівняння між ними бодай по єдиному показнику. Це кеддр вже пробиває дно, чи ще ні?

Please wait...
Gelos
Gelos
1 месяц назад

Так а в чому проблема, позначка про рекламу є.

Please wait...
Игорь Феклистов
Игорь Феклистов
1 месяц назад
Ответ  Gelos

Проблема 1: реклама буває різною. Буває якісна реклама, що подає цільовій аудиторії корисну та доречну інформацію, акцентуючи на ключових корисних фічах продукту (hook) та спонукаючи потенційних покупців до дії (call to action). А буває – пожовтілий, приклеєний на двері підʼїзду старезного 5-поверхового хруща листок з написом «здаю сервери в оренду. Нідорага», зробленим шрифтом comic sans з градієнтною заливкою. Ось це – саме такий пожовтілий листок. І проблема в тому, що кеддр як проект та як команда взагалі не бачить проблем у тому, щоб таке публікувати.
Проблема 2: Саша Ляпота. Чувак продовжує вже кілька років, навіть після розпаду оригінальної команди, думати що він – український Лайнус, Макрус чи принаймі Люк Міані. Але гримаси на обличчі, що традиційно фігурують на оформленні матеріалів, не стають переконливішими. А зморшки навпаки. Поки не буде усвідомлення, кеддр буде в дупі

Please wait...
Олександр Ляпота
Администратор
Олександр Ляпота
1 месяц назад

Цікаво, що ти знаєш, що я думаю і ким себе уявляю ) А про рекламу я дійсно не зрозумів закидону. Сказано – реклама, не казино, не бетінг, не айкоси всякі. І все одно не то )))

Please wait...
Игорь Феклистов
Игорь Феклистов
1 месяц назад

Саша, коментарі – це викладення читацької думки. Й те, що думка читацька тобі не подобається, це не цікаво, а закономірно.
Давай поглянемо на статистику відвідування сайту за останні 3 місяці, га?
https://www.similarweb.com/website/keddr.com/#ranking
Що бачимо? А те, що у сезон відпусток, традиційного неробства і т.д. сайт за 3 місяці відвідало 38.5К людей. За три місяці, Карл! За три місяці!
А чому? А тому, що навіть перетворений прийдешнім керівництвом на помийку itc генерує більше унікального та цікавого контенту. Тому, що є mezha, котра утворилася на уламках оригінальної команди itc. Тому, що keddr перестав створювати, він почав наслідувати. І фактично втратив команду. Періодична поява на фоні Роми ситуацію вже не рятує.

Please wait...
Игорь Феклистов
Игорь Феклистов
1 месяц назад

Й додам ще. У тебе на keddr Кукішев почав замість великих, цікавих та ґрунтовних аналітичних матеріалів постити по вартісної динаміки категорій продуктів лише замітки на пару речень. Висмоктані з пальця та позбавлені аргументації. Ми спостерігаємо деградацію авторів, а не розвиток.
Щодо загального стану проекту keddr – ти реально думаєш, що оформлення ледь не кожного матеріалу твоїм обличчям з різними ступенями емоційності на щось позитивно вплине? Ні, тягнути проекти на харизмі можуть собі дозволити ті, в кого ти “запозичив” цей прийом. Але не keddr, що втратив десь 85% аудиторії. Ти ж продовжуєш гратися у харизматику замість змістовного та якісного розвитку проекту. Як бачимо, це закономірно ніфіга не працює. А чому? Та просто тому, що твоя аудиторія старішає разом з проектом. В тебе 54% аудиторії за наведеним нижче посиланням 25 – 44 рочки. Це вже люди, котрі щось в житті бачили, розуміють, вміють. Й не будуть як 18-22 кайфувати від харизми без змісту. Вихід простий – почати продукувати якісний, унікальний контент та ще й у цікавому форматі. Й з різноманіттям облич в кадрі. Ти ж продовжуєш розбудову проекту як театру одного актора. Без нормальних сайд-проектів інших учасників команди. Подивись на те, що робить LTT. Навіть Лайнус зрозумів, що аудиторії цікаві інші люди й вже роками в них є канали-сателіти. З органічною динамікою переглядів та взаємним перетіканням аудиторії. А що в кеддра? Одне обличчя, на котрому кожен рік лише додаються зморшки.

Please wait...
Игорь Феклистов
Игорь Феклистов
1 месяц назад

Ну й наостанок про рекламу:
Саша, що має містити якісна, сучасна реклама й якою вона не має бути? Правильно. Вона має містити зміст. Означення проблеми, опис вирішення проблеми ключові фічі інструменту вирішення, заклик до дії. Фактично, сучасна якісна текстова реклама мало чим має відрізнятися від статті на певну тему. Чи є в тексті, що опублікований від імені Роми бодай один з цих атрибутів? Ніт. Це – рівень того самого пожовтілого оголошення, наклеєного на двері під’їзду. Й негатив фактично провокується тим, що навіть нормальну якісну рекламу кеддр вже запостити не здатен.

Please wait...
Олександр Ляпота
Администратор
Олександр Ляпота
1 месяц назад

Я здивований, як сильно тебе звилює наш сайт :) Ми не займались сайтом декілька років. Років 5, якщо точніше. І підтримували на плаву чисто, щоб було, можливо знадобиться.
Зараз перенесли на новий хостінг, почали потроху відновлювати старі матеріали і писати нові. Звісно, перегляди не повернуться швидко. Але навіть реклама, яка тобі так насолила, вже прийшла. І, повторюсь, це просто реклама, наданий текст. Такі послуги є на будь-якому сайті. У нас просто є правила: без бетінгу, сигарет і подібного.

Please wait...
Игорь Феклистов
Игорь Феклистов
1 месяц назад

О! Я так розумію, що затверджувати на премодерації не надто приємні тобі коментарі ти не волієш. Ну ок. Почекаємо, подивимось. Про всяк випадок текст збережу.
Ну й наостанок порада – поміркуй над тим, чому ж найкращі часи кеддра в усіх його іпостасях припали на період великою та дуже різної команди. Відповідь очевидна. Але ти чомусь дуже не хочеш у цьому собі зізнаватися. В тебе, як і у кожного контентмейкера, було своє вікно можливостей для стрімкого зростання та переходу на інший рівень популярності, визнання, якості і т.д. Але це вікно вже закрилося. Й, нажаль, скористався їм ти далеко не на повну. Можливо, замість того, щоб щосили намагатися ростягнути власний творчий період та зловити ще одне віконце (його не буде), затикаючи усіх інших авторів проекту в кращому випадку на 3-й план, треба просто передати їм повноцінно естафету та насолоджуватися своєю долею прибутку?

Please wait...
Игорь Феклистов
Игорь Феклистов
1 месяц назад

Саша, ви й youtube-ом не займалися 5 років судячи зі статистики.
https://socialblade.com/youtube/c/keddr
406К переглядів за останні 30 днів і -23% по статистиці у порівнянні з минулим місяцем.
На keddrplus ситуація ще гірша. Проект так і не злетів
Що нам говорить статистика? Правильно – проект в дупі. І не вилазить звідтіля вже як мінімум 5 років.
Новий хостинг тут не допоможе. Як і “рекламні публикації” з бюджетом у кількасот євро. Без дійсно крутого контенту і завершення перш за все у твоїй голові епохи “театру одного актора” проект і буде деградувати далі.
Мене не хвилює сайт. Та й youtube-канал під назвою keddr мене теж не хвилює. Єдине, що бентежить – це деградація гарних авторів та команди навколо тебе.
Я знаю, на що реально здатен Кукішев ще по його матеріалах на іншому ресурсі. Й ранніх публикаціях тут.
Знаю, на що здатен Рома. По його “сольних” відео. Навколо тебе крута команда. Але ти з афігенним завзяттям продовжуєш гру у проект Саші Ляпоти. А не в успішний проект. Так, мені хочется читати та дивитися той контент, на котрий автори навколо тебе здатні. А не чергову вторинність та емоції у твоєму виконанні. Вже вибач. Рубатиму й надалі як є. Візьмемо для прикладу той самий CMF 1. Крутезний інфопривід. У тебе в команді – крутезний аналітик Кукішев. І… Ви просто повторили виття, ініційоване Маркусом Браунлі про відсутність NFC. Так і не зрозумівши, для кого насправді це – ідеальний апарат. Це – смартфон для школоти та неповнолітніх тінейджерів у тих країнах, де розповсюджені prepaid картки, котрі неможливо прив’язати до платіжних сервісів! Все! End of story! І саме в такому амплуа це – справді ідеальна труба. Але ж ні. Значно простіше просто послухати Маркуса, трошки перефразувати та виплюнути вторинну інтерпретацію. Така ситуація, Саша, з усіма матеріалами.
Ти навіть не спромігся на всі 100% використати ситуацію з Pixel 9. Можливість була просто шикарна. Але ж треба було засвітити себе і з самого початку, і у фіналі. Видавши людині, котрій реально було що сказати, куций хронометраж. Так, є певні обмеження від Google щодо демонстрації та публікації до офіційного анонсу. Безумовно. Проте й з цими обмеженнями можна було спокійно зробити гарний матеріал. Варто було лише не лізти в нього та дати все зробити “товстунові”. Але ж его… Те саме его, що насправді вже більше як 5 років поступово закопує твій проект. Вибачай за правдорубство. Це моя аргументована думка. Можеш її не поділяти. Але пропоную все ж таки замислитись. Гарного тобі дня.

Please wait...
Наверх