19 фішок Samsung Galaxy Fold6, які мене здивували!

Сьогодні я розповім вам про доволі цікаві і корисні фішки Samsung Galaxy Fold6, які зроблять користування смартфоном зручніше. Дуже сподіваюсь, що цей матеріал стане у нагоді і користувачам новинки, і власникам більш старих моделей, бо деякі функції вже доступні і там, а деякі зʼявляться з оновленнями.

Два дисплеї

У Fold6 є два дисплеї і це дуже цікаво. Це головна відмінність від звичайних смартфонів і цим треба вміти користуватись! На обох можуть бути різні сетапи іконок, віджетів і шпалер. Їх можна дуюлювати, але це не обовʼязково робити, тому що два дисплеї, причому настільки різні – це як раз головна фішка смартфону. Треба використовувати їх по максимуму. Зовнішній для мене – це дисплей для швидких дій, на ходу, як соціальні мережі, нотифікації і подібне. А внутрішній – це як компʼютер в кишені. Тут я роблю те, що на інших робити далеко не так зручно. Це і монтаж, і редагування фото, і великі тексти, документи і так далі.

Багатовіконність

У фолда величезний внутрішній дисплей і він ідеально підходить для мультивіконної праці. Режим роботи з декількома вікнами є є і на інших смартфонах, але саме на такому великому дисплеї це робити як ніде зручно. Наприклад, як кожного вечора перед сном трохи граю в Clash of Clans чи Brawl Stars і при цьому дивлюсь якесь відео на ютюбі. На внутрішньому дисплеї можна запустити до 3 застосунків, плюс одне в вспливаючому.

Перейти в режим багатовіконності легко. От вам приклади. Дивитесь ютюб і хочете пограти в Clash of Clans одночасно? Просто зробіть свайп з лівої, правої чи нижньої граней дисплею двома пальцями і оберіть потрібний застосунок для сумісної роботи. Також при роботі в одному застосунку можна інший перетягнути в будь-яку частину дисплею прямо з нижнього доку.

А також будь-який сетап вікон можна зберігти. Просто натискаємо на меню між ними і тиснемо зірочку. Таким чином, зможемо відкривати саме такий набір застосунків в будь-який момент.

Всі застосунки в багатовіконному режимі

Але прямо з коробки не всі застосунки підтримують таку роботу і нам треба це виправити. На щастя, це дуже просто. Йдемо в налаштування, Labs, режим кількох вікон для програм. І все, тепер будь-яка програма буде працювати в багатовіконному режимі.

Ховаємо системні панелі

А щоб системні панелі не займали дисплей, в меню багатовіконності треба включити режим повного екрану в режимі розділенного екрану. Тепер у вас є повний простір для роботи з декількома застосунками на великому екрані.

Швидкий доступ до нижнього бару

До того ж, нижній док все одно легко дістати чи свайпом знизу, чи утриманням в ніжній правій чи лівій частинах дисплею. Так можна і сховати.

Розумний вибір

В Samsung є бокове меню і на Fold6 тут зʼявились нові можливості. Одна з них – смарт вибір. Можна обвести що завгодно і будь-де, чи просто тепнути по якомусь обʼєкту будь-де в смартфоні і далі чи зробити ескіз на зображення, чи пошерити з будь-ким. Це зручніше, ніж робити скріншот!

Також тут можна обрати пункт закріпити і виділене буде поверх всього на дисплеї. Наприклад, ви можете зробити собі список задач, виділити його, закріпити і він буде завжди перед вами. Поки ви його виконуєте, наприклад.

Також можна додати це до нотаток. Робите якийсь сценарій і додаєте картинки прямо з браузера без збереження і зайвих рухів. Можна просто виділити картинку в браузері, чи якусь цитату, і скопіювати її. А далі чи в нотатку, чи відправити комусь…

Налаштування бовокої панелі

Діставши цю бокову панель, у вас знизу на деякий час зʼявляється зірочка налаштувань. Тут ви можете додати додаткові меню цієї панелі. Я додав роботу з менеджером обміну. Тепер легко можу дістати те, що копіював давно.

Circle to search

Про цю можливість ми знаємо ще з S24 серії. Далі вона зʼявилась і на більш старих пристроях. Але тут у нас розширена функціональність. І от, що вміє Circle to search в моєму Fold6.

Звісно, ви так само можете знаходити все, що завгодно з будь-якого екрану, навіть в камері. Знайшли якусь локацію в інстаграмі і не знаєте, де це? Затискаємо внизу екрана, обводимо і готово! Чи хочете дізнатись, що за кросівки у друга? Легко.

Але тепер можна піти далі. Наприклад, якщо ви бачите десь QR-код, можна перейти по ньому одразу, просто запустивши CTS.

А найцікавіще, CTS може вирішувати за вас математичні задачі! Причому з розʼясненнями!

Швидке вимкнення дисплею

Дуже проста функція для секʼюрності. Фолд – великий смартфон, якщо в розкритому вигляді. І не рідко буде просто лежати на столі при користуванні. І якщо треба швидко приховати вміст дисплею, можна чи закрити смартфон, чи намацувати клавішу блокування, чи включити класну функцію. Йдемо в налаштування, додаткові функції, рухи і жести, вимикання дисплею доторканням долоні. Тепер можна просто покласти долоню на дисплей і він вимкнеться. Зручно!

Сканування документів

Оце топова фішка – розумне сканування документів. В камері треба зайти в налаштування, пункт сканування документів і тексту, і включити в ньому додатково автосканування і прибирання небажаних обʼєктів. І далі камера буде автоматично фотографувати документи чи будь-які сторінки, щоб з них можна було чи одразу скопіювати текст, чи зберігти. При цьому, можна фотографувати в руках і пальці будуть видалятись з фото. Просто топова функція.

Переміщення файлів

А ви знали, що в режимі мультивіконності можна відкрити, наприклад, галерею чи файловий менеджер, виділити декілька файлів і перемістити їх у Watsapp, чи в месенджер, наприклад? Просто як мишкою. Чи навіть мишкою, якщо її підключити!

Але от вам ще зручніше використання. Назнімали відео на свій Samsung? Треба перекинути на флешку чи SSD? Підключаємо диск, виділяємо з галереї все, що необхідно передати і перекидуєте в папку в файловому менеджері, яку можна створити на диску. Дуже зручно і швидко!

Портретна студія

Ви знали, що з будь-якої фотографії тепер ви можете зробити аватарку? Чи для себе, чи для друзів! Просто обираєте фото людини, натискаєте редагування з допомогою ШІ і обираєте Портретну студію. Тепер можна обрати стиль портрету і натискаємо створити.

Картка контакту

Це вже супер, можна міняти свої аватарки на прикольні хоч кожного дня. Але можна піти далі і створити картку контакту. Зробимо на прикладі свого. Тут можна обрати фото, додати текст. І також можна налаштувати, щоб це бачили всі інші! Для цього треба зайти в пункт Зображення й карта профілю.

Стікери

Також можна зробити стікер прямо в галереї. Просто затискаємо на обʼєкті і обираємо Зберегти як стікер. Далі обираємо стиль і готово! Тепер стікер можна використовувати прямо в месенджерах!

Ескіз на малюнку

Оце топова фішка саме нових Fold6 та Flip6, яку ви вже могли бачити раніше. До речі, скоро це, скоріш за все, стане доступно і на інших смартфонах компанії.

А є ще дуже крута фішка – ескіз на зображення. Включити її можна з бокової панелі, яку раніше вже бачили. І всі ми бачили, що тут можна просто намалювати щось і воно перетвориться на ескіз. Але тут набагато цікавіше! Ви можете відкрити будь-яке зображення в галереї чи навіть в браузері, запустити функцію ескіз на зображенні, і за допомогою клавіші прозорості зробити, щоб зображення було біль видним. Далі обвдимо і отримаємо просто шикарні зображення, які можна використовувати в своїх нотатках, в месенджері, для ілюстрацій в статтях і так далі.

Захист акумулятора

Якщо ви плануєте користуватись смартфоном довго, тим більше, враховуючи оновлення глобальних версій Android протягом 7 років, я раджу налаштувати акумулятор. Заходимо в налаштування, захист акумуляьтора і обираємо потрібний режим. Якщо хочете, щоб батарея прослужила максимально довго – обирайте максимальний, тоді смартфон буде заряджатись тільки до 80%. Я обрав адаптивний, він підлаштовується під ваше використання і поєднує базовий захист з максимальним.

Робимо смартфон швидшим

Давайте трохи прискоримо анімацію вікон. Для цього треба перейти в режим розробника. Режим розробника вмикається в налаштуваннях, пункт про телефон, відомости про ПЗ, далі декілька тепів по номеру версії.

Після цього вмикається меню розробника в самому низу налаштувань. Тут можна прогортати до анімацій і змінити всі з 1х до 0,5х.

Довгий скріншот

Просто робите скріншот і далі скролите за допомогою стрілочки. Легко, як ніколи.

Покращуємо відео

В додаткових функціях є такий пункт – яскравість відео. Тут ви можете обрати будь-який плеєр чи застосунок для стрімінгу відео і при програванні картинка буде більш яскравою. Особливо корисно на сонці.

Відеоогляд фишок Fold6

Please wait...
Теги: , , , , , , , , , , ,
0
10 Комментарий
Сначала Новые
Сначала Старые Популярные
guest

Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Adar
Adar
24 дней назад

Коментар на підтримку Олександра і каналу. Якщо що, то Кеддр та ІГтріп дуже заходять. Дивлюсь із задоволенням

Please wait...
Розумний хлопець
Розумний хлопець
25 дней назад

Якi ж ви всi довбойоби, Господи Боже

Please wait...
Ігор
Ігор
1 месяц назад

Дякую що наповнюєте україномовний контент і в текстовому форматі, це дуже важливо. Сайт бачу добре змінився, роботи ще є тут в прані перекладу форм, але все одно добре. В сучасних реаліях з політиками соц.мереж мати свій сайт це прям необхідність. А всім хто хоче, якось піднасрати даному ресурсу і його автору, я відкрию велику таємницю, для пошукових систем немає поганої активності, найгірше це її відсутність. А сам Олександр пропустив через себе не одну порцію гімна в житті, тому будь-який висер неадекватного тошнотіка іде в плюс даному ресурсу))

Please wait...
Андрій
Андрій
1 месяц назад

Цікаво, що раптом всі ці Ігорі накинулись на Сашу 😅
Це справжнісінька помста!

Please wait...
Игорь Феклистов
Игорь Феклистов
1 месяц назад
Ответ  Андрій

Ні, Андрію, не раптово. Це в нас з Сашею давнє. Пару років тому, ще до повномасштабної, я вже вказував Ляпоті на ті самі помилки. Ніякої раптовості. Просто людина не робить жодних логічних висновків і ніяк не коригує дії. Саші з афігенною частотою все те ж саме купа людей пише в коментах на Youtube. Але жодних змін. Саша ушатав початкову команду проекту. Не створив нічогісінько їй на заміну. Але продовжує тупо повторювати одні й ті самі дії/помилки. Очікуючи на принципово інший результат. Як називається така поведінка з погладу психіатрії, думаю, ми з вами знаємо.

Please wait...
Игорь Феклистов
Игорь Феклистов
1 месяц назад

Пардон, украинский не является моим родным. Потому этот комментарий будет написан все же на русском. Пройдемся паровым катком по очередному детищу эго Саши Ляпоты.

  1. Материал назван “19 фишек, которые меня удивили”. И первой фишкой в 6-м поколении Фолда значится 2 экрана. Саша, ты угараешь? Тебя в 6-м поколении фолда удивило(!) наличие внешнего экрана? Может быть, у 6-го Фолда каким-то существенным образом изменилась функциональность внешнего экрана? Нет. Так где же удивительная фишка?
  2. Многооконность… Существует в Фолдах с первых поколений! Более того, у Самсунга она на воорудении еще с бородатых поколений Note. Что именно тебя здесь так удивило, мамкин ты фанбой Фолдов?
  3. Практически все остальные фичи за очень редким исключением мы уже видели либо в S24, либо еще раньше. Тут тупо нечему удивляться и восторгаться.

Тупо весь материал высосан из пальца и призван задрайвить не самую подготовленную и подверженную ситуативным покупкам аудиторию на покупку фигни со складкой посредине основного экрана и абсолютно идиотскими по меркам телефона габаритами. Фолды так и не стали массовыми. 6-е поколение как было, так и остается мягко говоря очень нишевым устроством. Хочется флагман на Android потому, что ты в 2024 году все еще лютый извращенец и наяриваешь на зеленое ведро с рожками? Окей, хрен с тобой, купи S24 Ultra. Хочется большое экранное пространство, многооконность, многозадачность и кучу дополнительных уникальных полезных (а не из пальца сосанных) фич? Купи iPad Pro на M4 и не занимайся херней, мать твою! Даже есть 13″ для тебя много, возьми 11″ и прекрати спонсировать мертворожденный формфактор гаджетов. Пусть с Флипами блонды в кофейнях сидят (те, которые себе iPhone Pro позволить не могут). А если нужен экран, мобильность, качество, функциональность и беспроблемность – тебе к iPad. Все эти попытки на нышнем уровне развития экранных технологий сотворить действительно эизнеспособный и крутой складной аппарат вот уже 6-е поколение девайсов к ряду заканчиваются ничем. Да, тренд на добавление этогот недоразумения в свои продуктовые линейки среди производителей лагеря Android силен. Но там и экраны-водопады были. И смартфоны с физическими клавиатурами под занацес 2010-х. И куча других очень странных высеров. Зачем пытаться пропагандировать то, что уже и так понятно, что не взлетит?

Please wait...
Игорь Феклистов
Игорь Феклистов
1 месяц назад

Так вашу, чи твою? Саша, ти хоч визначся.
Щодо контенту – Саша, ти вже забув певно, як робити заглавні зображення для контенту без свого обличчя з черговою емоційною гримасою. Ти реально думаєш, що піпл так краще хаває те, що ти продукуєш?
Контент доречі не ваш, а виключно твій. Стиль персональний добре проглядається. Ну а ось це типове заскріптоване “дякую за увагу до нашого…” directly з лексикону продавця-консультанта будь-якоъроздрибної мережі 2000-х – це взагалі треш. lame excuse у випадку, коли у відповідь немає що сказати, а хочется виглядати “више етого”. Не працює, Саша. Не працює. Ти спробував подати як нові фічі Fold6 те, що доступне для користувачів минулих поколінь. Ти спробував бодай якось, без вказання жодного реального життєвого юзкейсу, зарядити піпл на покупку. Але проблема в тому, що продукт – ні про що. І ти сам це знаєш. І команда твоя це знає. І покупець з IQ бодай прошки вище 80 це теж знає. Але кушать хочіцца. Й замість унікального крутого контенту ти штампуєш вторинність (в кращому випадку) з оформленням у вигляді “емоційного” фейсу зі зморшками. Ось і вся сутність твого(!), а не командного контенту.

Please wait...
Іван Гончар
Іван Гончар
1 месяц назад

Підтримую. Перестав дивитися відео і рідко читаю статті, бо там більше про те, який старіючий Саша Ляпота класний, аніж про щось по темі.

Please wait...
Игорь Феклистов
Игорь Феклистов
1 месяц назад

Саша Ляпота не може продукувати контент вже доволі давно ні про що, окрім Саші Ляпоти. Це почалося ще десь з другої 2010-х. Коли поперли оті всі гуд-тріпи, кулінарії та інші закідони. Піплу не зайшло. Вони вмерли самі собою. Але замість того, щоб зробити певні висновки після того, як накрилася (от більш ніж впевнений, що через чиєсь галактичних масштабів его) велика команда та усі його власні сайдпроекти, Саша просто вирішив, що треба робити все те саме, але в меншому масштабі… Ну результат ми всі знаємо й так.
Чувак з гіпертрофованим его, помноженим ще й на класичну кризу середнього віку у гострій формі, намагається “тащіть катку” на харизмі. Котрої насправді вже майже остаточно нема. Бо сорокарічний дядько зі зморшками та гримасами, гідними емо-тінейджера, не може сприйматися аудиторію ніяк інакше, аніж клоун. Саша Ляпота чомусь паталогічно впевнений, що аудиторії дуже цікавий лайфстайл Саші Ляпоти. Але перегляди на youtube, стан сайту та повна відсутність здорового комм’юніті навколо проекту показують рік за роком зовсім інше. Проект з дупи не вилазить вже майже 6 років. А one trick pony Саша Ляпота так і не може зрозуміти очевидну річ – піплу хочется різномаїття авторів та насправді унікального, не вторинного контенту. Піплу не хочеться дивитись на Сашу Ляпоту, котрий намагається щосили врубати наслідування навіть деяких жестикуляцій Маркуса та емоційних обертів Лайнуса. Просто тому, що свого, насправді свого власного обличчя у Саші Ляпоти та його контенту немає. Та й ніколи не було. Це був просто українізований салат-асорті з думок та форматів західних блогерів. Нічого більше. І з прогресуючою кризою середнього віку це відчувається все гостріше. Нажаль, Саша Ляпота так і не зрозумів, що крах тієї команди, котра у нього була у 2010-х роках – це реально трагедія для кеддру. Й замість того, щоб поступово розбудовувати нову різноманітну та цікаву команду, він вирішив погратися у сольний проект. Це називається – як пролюбити 6 років життя й так нічого й не зрозуміти.

Please wait...
Наверх