Google Pixel 9 у нас в руках! Що чекати від всієї серії новинок???

Серія смартфонів Google Pixel 9 буде представлена вже доволі скоро – всього через тиждень, 13 серпня.

І Google вже за звичкою не тримає особливої інтриги. У них на YouTube можна побачити майже все, що стосується дизайну, у тізерному відео:

 

Тут розкажу про дизайн в основному. Pixel 6, 7, 8 були схожими, з заокругленими гранями, плавними лініями. Pixel 9 серії отримають звичні риси, але корпус буде іншим. Рамка стане плоскою і рівною, як на iPhone 14 серії і раніше.

Камера тепер має не стрічку на всю сторону, а зроблена пігулкою. Виглядає свіжо!

Про-версія буде з матовим задником, коли Pixel 9 звичайний з глянцевим.

Цікава річ сталася з розмірами, адже у нас буде ще й XL версія. Яка, виходячи з назви, повинна бути гігантською, враховуючи, що Pixel 8 Pro мав діагональ дисплею 6,7”. Але Google пішли іншим шляхом. Тепер Pixel 9 та 9 Pro будуть мати однакову діагональ – 6,3”, а XL версія прошки – 6,8”. Тобто смартфон буде майже таким самим, як і Pixel 8 Pro. Він не буде виділятись серед інших великих флагманів, як Galaxy S24 Ultra чи iPhone 15 Pro Max.

І це круто, адже тепер і у Google буде невеликий флагман, як і у Apple. Бо не всім подобаються великі телефони. Навіть краще, бо в iPhone 15 Pro зум-камера 3х, а в 15 Pro Max – 5х. В Pixel 9 Pro та Pro XL набори камер будуть однаковими.

Яскравість в Pixel 9 буде до 1800 ніт, в про-версіях – до 2000 ніт. Тобто в Pixel 9 дисплей стане і трохи більше, і яскравішим.

Що ми знаємо про ціни? Виходячи з чуток, Pixel 9 буде доступний у версіях на 128 та 256 ГБ за ціною 900 та 1000 євро відповідно. Тобто ціна зросте на 100 євро за кожну версію. Можливо, щоб сильніше виділити більш бюджетну версію a, яка виходить через півроку.

Pixel 9 Pro буде доступний у версіях на 128, 256 та 512 ГБ, з цінниками 1100, 1200 та 1329 євро відповідно. До речі, базова ціна на Pixel 8 Pro також складає 1100 євро. Подорожчав тільки Pixel 9.

Pixel 9 Pro XL буде доступний у версіях на 128, 256, 512 ГБ і 1 ТБ. Ціни на 100 євро більше для кожної версії, а версія на 1 ТБ буде коштувати 1689 євро.

Тепер до заліза. Як ми знаємо, в Pixel 9 серії буде встановлено новий чіп Tensor G4. І тут цікаво, адже G3 не був видатним з точки зору продуктивності. Так, для Pixel 8a він був доволі гарним і на фоні Samsung Galaxy A55 і тим більше Nothing Phone 2a виділявся. У нас, до речі, є порівняння цих смартфонів, чекніть.

Але серед флагманів Pixel був аутсайдером з відривом. Знаю, що це не всіх хвилювало, адже в повсякденному житті проблем немає. Але для поціновувачів ігор чи багатозадачності це був не найкращий варіант. Тепер же, піксель буде коштувати стільки ж, скільки і інші флагмани, зокрема iPhone і Samsung. Тому тут не скажеш, що ігри не потрібні, так що все ок, бо інші дають тобі можливість і працювати, і грати, і робити що завгодно.

Але ми і Tensor G4 ще не бачили, може він буде набагато кращим? Поки що не виглядає так. Інсайдери кажуть, що оновлення буде мінорним, а чіп GPU може і зовсім не змінитись. Якщо це так, то Google, звісно, буде робити головний акцент на сильних сторонах – нейронному чіпі, інтеграції Gemini скрізь, і це не погано. Але проблеми з продуктивністю і малою енергоефективністю залишаться, а інтеграція Gemini, як ми бачимо, вже доступна і на інших смартфонах, зокрема Samsung. Можливо, в Pixel буде безкоштовно доступна платна версія Gemini Advanced, подивимось. Зараз є інформація про те, що для Pixel 9 вона буде доступна безкоштовно протягом 6 місяців, а для Pro-версій – протягом року. Якщо при цьому не буде додаватись якийсь бонус, як раніше годинник – це буде вдвічі більш спірним рішенням.

Не дуже радує і той факт, що основні камери в Pixel 9 серії не зміняться. Вони для фото все одно будуть залишатись доволі гарними, але при цьому для відео стануть ще гірше, на фоні оновлень iPhone та Samsung, які стануться буквально через декілька місяців після релізу Пікселя.

Батарейки в смартфонів будуть такими: в Pixel 9 та 9 Pro однаковими – 4558 мАг, а в Pixel 9 Pro XL – 4942 мАг. Не найсильніша сторона, враховуючи не нульову вірогідність поганої енергоефективності. Бо чіп не повинен сильно оновитись, як я вже казав, а також можна згадати попередні покоління.

То чи все погано? Давайте подивимось, які оновлення будуть цікавими. Наприклад, сканер відбитків під дисплеєм повинен бути ультразвуковим, як на Ultra версії Samsung.

Також про-версії отримають 16 ГБ оперативної пам’яті, в той час як просто Pixel 9 – 12 ГБ. Навіть 12 ГБ у молодшої версії – це дуже добре! Нагадаю, навіть у найдорожчих самсунгів стільки ж. А 16 ГБ – це як у ігрових смартфонів. Так як мови про геймінг тут особливо йти не буде, скоріш за все, це для функцій штучного інтелекту.

Фронтальна камера в Pro-версіях буде аж 42 МП, а у Pixel 9 – 10,5 МП.

Також в Pixel 9 зміниться сенсор ультраширокої камери. Раніше це був Sony IMX386 на 12 МП, тепер буде Sony IMX858 на 50 МП.

Можливо, Pro-версії зможуть знімати в 8k. Як думаєте, це потрібно? Навіть на Samsung, де це є вже роками, я не сильно бачив, щоб це використовували.

А ще швидка зарядка, скоріш за все, стане швидшою, бо в мережі вже гуляє фото блочка на 45 Ват. Але інші чутки кажуть, що швидкість зарядки для 9 та 9 Pro буде 25 Вт, а для 9 Pro XL – 33 Вт.

Ну і окремо виділю інформацію про Pixel Fold 2, чи Pixel 9 Pro Fold. Як вам така назва?

Тут буде багато змін. Головна з них – міцність, але, дивлячись на конструкцію, тепер фолд не повинен вигинатися назад, як перша версія. Почекаємо тестів.

Також дисплеї, зовнішній тут такий самий, як на Pixel 9 та 9 Pro. Оце круто, це звичайний смартфон. А всередині – вже не квадратний планшет.

Всередині не буде таких рамок, як у першому, камера буде дірочкою, а діагональ зросте з 7,6” до 8”.

Не радує те, що, виходячи з чуток, набір камер буде таким самим, як у першому Фолді. Тобто телевік хоч і буде з 5х наближенням, але 10,8 МП. Ультраширик 10,5 МП, а основна камера 48 МП.

А от дизайн камер – ну, як би сказати м’якше… гугловий.

Фронталка може зовсім трохи змінитися – з 9,5 МП до 10,5 МП.

А от ціна буде складати 1900 євро за 256 ГБ і 2029 євро за 512 ГБ. Доволі круто, враховуючи, що самсунгівський фолд коштує приблизно так само. Якщо серйозних багів не буде – треба подивитися. Але я б все одно обрав самсунг. Бо продуктивність, якість, яка точно перевірена, дизайн, софт, як не дивно, бо для фолдів у самсунг просто шикарна OneUI, а також підтримка стилуса.

Ну як, чекаєте нові пікселі?

Відеоогляд

Please wait...
Теги: , , , , , , , , , , , , , , , , ,
0
0 Комментарий
guest

Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Наверх