Найкращі MagSafe павербанки – який обрати??? Повне тестування

Сьогодні я розповім про два дуже круті павербанки, які можна сміливо додавати до EDC на літо. Бо вони дуже компактні і максимально універсальні. Це Nitcore NW5000 та Anker 621 Magnetic Battery (MagGo).

Обидва мають платформу Magsafe, для бездротового заряджання смартфонів з підтримкою магнітного кріплення Magsafe чи просто бездротову зарядку. Це iPhone від 12 серії, а також Android-смартфони з підтримкою бездротового заряджання. iPhone має можливість закріпити такий акумулятор на задній стороні прямо з коробки, для подібного використання з Android доведеться обзавестись кейсом з підтримкуою Magsafe, як оцей від Pitaka.

До речі, для тестів я буду використовувати тоненький кейс від Pitaka, щоб умови використання були наближені до реальних. Бо мало хто використовую смартфони без кейсів.

А також для порівняння я додаю ще один магсейв павербанк, який тут просто як гість, про придбати окремо його не вийде. Це частина комплекту MagEZ Slider 2 від Pitaka.

Як я казав, для повсякденного використання я раджу використовувати саме маленькі павербанки, особливо з Magsafe. Бо сам бездротовий інтерфейс займає місце, так що батарейка на 10к мАг буде дуже погано триматись на смартфоні, а також ним буде складно користуватись з підʼєднаним павербенком. Саме тому я шукав дуже компактні магсейв павербанки.

Nitcore та Anker мають ємність по 5000 мАг, а Pitaka 4000. Швидкість заряджання по бездроту у Nitecore до 15 ватт, у інших до 7,5. Я не додав сюди Baseus, хоча знаю, що це дуже популярний бренд, з однієї причини. У мене самого є негативний досвід з цією компанією і я багато чув про брак. Тому, я вирішив порадити саме перевірені продукті. Цей Анкер використовує Рома вже доволі давно, а цей Nitecore – мій особистий.

Тести заряджання iPhone 15 Pro Max

Для тестування я розряджав iPhone 15 Pro Max до 9%, після чого підʼєднував павербанк. Почну з Nitecore.

Nitcore NW5000

По бездротовому інтерфейсу за 30 хв павербанк зарядив смартфон до 29%, тобто на 20%. А всього павербанка вистачило на зарядку смартфона з 9 до 66%, тобто на 57%. На це пішло 1 год 51 хв. При цьому, температура на задній частині павербанка доходила  до 45 градусів.

По дроту Найткор зміг зарядити смартфон з 9 до 80%, тобто на 71%. На це пішло 53 хв. Температура позаду доходила до 55 градусів.

Трохи про можливості і додаткові бонуси. Nitecore може заряджати по дроту і по бездроту одночасно. Тобто, можна заряджати айфон по дроту і AirPods по бездротовому інтерфейсу, просто поклавши їх на площадку для заряджання. Тут дуже сильні магніти, то ж, і сам павербанк кріпиться на смартфоні краще всіх, і навушники не падають при зарядці.

А також, Nitecore найкомпактніший. Єдиний, який не стирчить з iPhone 15 pro.

Anker 621

По бездротовому інтерфейсу Анкер за 30 хв зарядив айфон до 26%, тобто на 17%. А в цілому зарядив х 9 до 72% – на 63%. На це пішло 2 год 18 хв. Тобто, Айфон отримав на 6% більше від Анкера, але на це пішло більше часу. Температура на заднійстороні павербанка при зарядці досягала 47,4 градусів.

По дроту Anker 621 зарядив iPhone 15 Pro Max з 9 до 72%, тобто, на 63%, за 1 годину 12 хв. А це на 8% менше, ніж дав Nitecore, до того ж, набагато довше. Температура позаду доходила до 45 градусів.

Anker 621 також може одночасно заряджати по дроту і по бездроту. Тому я вважаю його оптимальним вибором, бо він дешевше за Nitcore в 2 рази. Він зроблений не з таких преміальних матеріалів і по дроту заряджає не так швидко, до того ж, трохи більший за Nitecore. Але це не вартує різниці в два рази, на мою думку.

Pitaka

Ну і трохи тестів додаткового гостя від Pitaka.

По бездротовому інтерфейсу смартфон зарядився за 30 хв до 25%, в сумі павербенк зарядив з 9 до 55% = 46%. За 1 годину 40 хв. Темперарура піднялась до 46 градусів.

По дроту цифри мене здивували, бо він майже не поступився Анкеру, хоча ємність всього 4к мАг. Павербанк від Пітака зарядив Айфон з 9 до 67% = 58%. Причому, доволі швидко – за 1 годину 10 хв. Температура позаду доходила до 40 градусів.

Дуже компактний павербанк, який, як я скахав, окремо від дока придбати не вийде. Але у нього є і мінуси: діоди заряджання не видно не видно на зарядці бо вони як раз біля площадки заряджання. А також він не вміє заряджати одночасно два пристрої.

Висновки

Як я вже сказав, оптимальний вибір – Anker 621. Він дуже компактний, легкий, якісний і по бездротовому інтерфейсу зарядив смартфон краще всіх. До того ж, він ще і доступніший за Nitecore.

Nitecore NW5000 відчувається більш преміальним: у нього каброновий корпус, він компактніший, у нього сильніше магнітне кріплення, він трохи стильніший і видає швидшу зарядку як по бездроту, так і по дроту. Але це все не така велика різниця, щоб переплатити в два рази.

Відео тестування павербанків

Please wait...
Теги: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
0
10 Комментарий
Сначала Новые
Сначала Старые Популярные
guest

Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Євген
Євген
7 месяцев назад

Підскажіть,будь ласка чи температура nitecore ~52-54*C підчас зарядки по безпровідної і провідної це нормально? 
За нецілі 2 години айфон 15 промакс зарядило з 18% до 58% – всього 40%, по дроту за не цілу годину на 70% що не погано. 
Лякає температура підчас зарядки, а особливо по магсейфу + % заряду тільки 40%, тому що телефон нагріває також. Це брак? 

Please wait...
Євген
Євген
7 месяцев назад
Ответ  Євген

Залишив вночі на магсейфі, та зарядило з 1 % до 55%, трошки менше ніж в огляді, але температура це жах. Телефон довго тримати в руці майже не можливо.

Please wait...
Ляпота
Ляпота
7 месяцев назад
Ответ  Євген

Так, нажаль, так воно гріється (

Please wait...
Євген
Євген
7 месяцев назад

Підскажіть,будь ласка чи температура nitecore ~52-54*C підчас зарядки по безпровідної і провідної це нормально? 
За нецілі 2 години айфон 15 промакс зарядило з 18% до 58% – всього 40%, по дроту за не цілу годину на 70% що не погано. 
Лякає температура підчас зарядки, а особливо по магсейфу + % заряду тільки 40%, тому що телефон нагріває також. Це брак? 

Please wait...
Ігор
Ігор
7 месяцев назад

Хочу від себе додати про використання чохлів з MagSafe на Galaxy S24 Ultra. Коротко – не раджу використовувати таке.
Був у мене чохол від UAG (MONARCH PRO MAGNETIC KEVLAR). Все було супер до того поки я не дістав стілус з телефону. Стілус працював ну дуже погано. Під час малювання, писання на екрані, постійно лінії переривались, саме в місцях де проходив по колу магніт з чохла. Я довго не міг зрозуміти що не так, поки не знайшов подібні проблеми у людей в інтернеті, і не лише з С24 Ультрою, а і з минулорічною С23. У всіх (що я знайшов) ці проблеми були повязані саме з викристанням чохлів з магнітним кріпленням (виробники чохлів були різні). Як тільки я замінив свій чохол на такий самий лиш без магніта, проблеми з стілусом пропали.

Питання до автора:
Ви пробували користуватись стілусом (саме в режимі малювання, а не кнопкою для фоткання) під час носіння чохла з магнітом? Не було помічено проблем із цим?

Please wait...
Ігор
Ігор
7 месяцев назад
Ответ  Ігор

Звісно, якщо ви стілусом не користуєтесь, то це зовсім не проблема. На дотики пальців екран в моєму випадку реагував наче непогано. Але тоді навіщо купувати Ультру? =)
Ну і мабуть на інших Андроїд телефонах цієї проблеми мабуть теж не буде. Ця проблема була повязана саме із використанням стілуса на С24 Ультра. І схоже вона давна, бо на С23 минулого року у людей були такі самі проблеми.

Please wait...
Ігор
Ігор
7 месяцев назад

Хм, а осьце вже цікаво навіть. В моєму випадку UAG стілус вже збоїв лише від одного чохлика. Можливо там магніт потужніший, бо до мого чохла павер (хоч і не такий, що в огляді) кріпився ну досить міцно.

Please wait...
Олексій
Олексій
7 месяцев назад
Ответ  Ігор

Цікаво. Використовую s22 Ultra. Купував китайський прозорий чохол з магсейф. 
Потім просто кільця від базеус які поклеїв на інші чохли. 
Проблем зі стілусом у жодному випадку не помічав.
Перевірив на різних зарядних, на кріпленнях у авто.

Please wait...
Наверх