Не купуй, поки не прочитаєш це! Огляд Nothing Ear 3 та Nothing Ear (a)

Одразу після презентації нових TWS навушників Nothing Ear 3 та Nothing Ear (a) я замовиу собі обидві моделі, щоб поділитись своїми враженнями. Я спеціально не дивився жодного огляду, щоб не почуті ніякої іншої думки про ці навушники. Бо після вражень від смартфону Nothing 2a у мене і так було враження, що я можу отримати над продукт, не хотілось наслухатись інших і бути під впливом. А під впливом бути легко, бо, хоча б з точки зору дизайну, це щось свіже на ринку як смартфонів, так і навушників. З яких, до речі, Nothing і почала свою діяльність.

Після презентації у мене було багато питань саме до дешевшої версії, адже на папері вона виглядає як маст-хев купівля, в чомусь навіть краща, ніж Ear 3. І сьогодні я розповім, яку версію треба брати, і чому. Чи, можливо, чому не треба жодну.

Відеоогляд Nothing Ear 3 та Nothing Ear (a)

Дизайн та ергономічність

Справа в тому, що Nothing Ear мають хоч і дуже стильний, але завеликий кейс, що робить неможливим їх носіння в пʼятій кишені джинсів, наприклад. А от кейс Nthing Ear (a) набагато вужчий і в цю кишеню влізе. Хоча він і не найкомпактніший.

Можна припустити, що, через розміри, молодша версія буде мати меншу автономність, але це не так. Навпаки, Ear 3 працюють 8,5 годин без кейсу і 40,5 з кейсом. А 2(a) працюють 9,5 годин та 42,5 відповідно. То ж, на мою думку, рішення залишити кейс квадратним виглядає суперечливим. Але нехай вас не вводять в оману і великі показники автономності, бо це без активного шумодава. З ним у третіх Ear ви отримаєте трохи більше 5 годин прослуховування, а у a-версії – 5,5 годин.

В цілому, кейси цих навушників я назву мінусом. Бо дизайн-дизайном, але цим кейсом треба користуватись, його треба носити постійно. У Ear 3 він великий, з гострими кутами і зроблений не дуже якісно. Кришка відчувається двшевою і дуже скрипить. Проте головне – саме габарити і форма – вони не зручні.

У молодшої версії кейс трохи зручніший по формі, але ще більш неякісний. Просто постійно скрипить і це дратує. До того ж, відкрити що один, що інший, складно. Коротше кажучи, за дизайн плюс, за все інше – мінус. Але, за великим рахунком, з цим можна миритись, якщо все інше на рівні.

Але от вам лайфхак. Самі вкладиші однакові за габаритами, то ж, якщо у вас дві пари, дорослі можна носити в жовтому кейсі і навпаки.

Також вкладиші захищені від брисків по стандарту IP54. А от кейси мають різний захист: у старшої моделі IP55, а у молодшої – IPX2.

Керування

Керування на вкладишах дуже зручне. Насправді, рівно таке саме, як в AirPods Pro. Все робиться не дотиком, а стисканням. Дуже круто, що не за допомогою сенсорних панелей. Одиночне стискання – плей/пауза, подвійне – наступний трек, потрійне – попередній. Затискання і утримання – увімкнення і вимикання шумодаву. Але ви можете налаштувати керування кожним окремо в застосунку Nothing X. На жаль, жестів регулювання гучності по свайпу, як в AirPods Pro немає. Проте, можна налаштувати підпищення на один вкладиш, а зменшення на інший.

Застосунок Nothing X

Для навушників є застосунок для Android та iOS. Вони трохи різні, але основні функції схожі. Тут є еквалайзер, налаштування шумодаву. Також через нього можна налаштовувати жести, обрати голосовий помічник і оновлювати навушники.

Chat GPT

Однією з заявлених фішек є інтеграція з Chat GPT. І її не було аж до останнього. Точніше, вона була тільки на другому Nothing Phone. Але от оновлення прилетіло і для Nothing Phone 2A, то ж, давайте дивитись, що воно таке. Насправді, цікава річ, тому що з асистентом можна комунікувати навіть українською мовою. І він буде слухати, розуміти і відповідати українською. Поки що жожен інший асистент так не вміє. Проте корисність ChatGPT в даному випадку сумнівна. Бо працює тільки коли смартфон розблокований, інакше не запуститься. Тому що вимикати треба ручками, інакше він продовжить слухати. Але і корисної інформації тут багато якої немає. Наприклад, актуальних даних по погоді чи курсам валют. Тобто, це такий собі довідник чогось, що давно існує. Наприклад, можна легко дізнатись останню версію iOS для iPhone 6s, наприклад, але погоду в осло через пару днів ні. Чи навіть відмінності між поколіннями навушників Nothing не дізнаєтесь. То ж, це більше іграшка, як на мене.

Звук

Великі Ear звучать доволі гарно. У них 11мм драйвер з керамічнрою діафрагмою. Це повинно зорбити звук без перевантажень та більшої чіткості. Ну це як воно на папері звучить. У вухах воно звучить просто нормально, жодного здивування. Поки ти слухаєш їх з айфоном. Справа в тому, що на коробці є логотипчк Hi Res Wireless Audio. З пристроями, які підтримують LDAC та LHDAC ви отримаєте до 1 Mbps 24 bit/192 kHz з LHDC 5.0 та до 990 kbps up to 24 bit/96 kHz з LDAC. Я підʼєднав навушники до S24 Ultra і спочатку навушники продовжили грати так само. Але, тут тепер є налаштування! Для найкращої якості треба обрати лослес в стрімінговому сервісі, в моєму випадку це Apple Music, а також максимальну якість в налаштуваннях навушників в застосунку Nothing. І після цього Nothing Ear 3 починають грати прямо гарно без перебільшення. Я слухав різні треки, в основному Coldplay, The Beatles. Але протестував на зовсім різних жанрах і таки Ear 3 звучать гарно. Кращого звуку в цій ціновій категорії я не зустрічав.

А от Ear (a) в понівнянні прямо сильно гірше. Я б сказав, що вони прямо дешево звучать. У них немає великого вибору налаштувань якості звуку, тільки рубільник добре чи ні. По факту, він включає LDAC, але сильно це нічого не змінює. Навіть з включеним хайрезом якість дешевших набагато гірше.

Шумодав

Шумодав однаковий на обох навушниках і він не працює. Я б це назвав от так, однозначно. Він намагається, але це гірше, що я коли-небудь чув. Навіть біля не пожвавленої дороги ти чуєш все, доводиться піднімати гучність. При цьому в приміщенні ти прямо чуєш, як навушники намагаються щось придушувати, коли цього робити не треба і це тисне на вуха. Перемикання між прозорим режимом і активним шумодавом дає дуже мало результату, до того ж, прозорий працює рандомно: то щось пускає, то намагається придушити. Я б порівняв роботу шумодава тут з освіжувачем в туалеті. Він не прибере смердіння, він намагається щого пересмердіти. Але, на відміну від освіжувача повітрі, у цих навушників це не виходить зродити. Жирний мінус.

Висновок

В цілому, обидва продукта суперечливі. Мій вердикт – краще взяти чи щось з Samsung, чи Airpods. Так, якість саме звуку буде трохи гіршою, але якість продукту, компактність та шумодав будуть набагато кращими.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Please wait...
Теги: , , , ,
0
0 Комментарий
guest

Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Наверх

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: