Samsung Galaxy Buds3 Pro – все про брак, звук, порівняння з AirPods Pro 2

Samsung випустила нові навушники, які мене цікавили більше, ніж все інше з презентації. Бо Fold6 я і так оглянув би, але то черговий смартфон, хоча, що круто, і доволі унікальний. А от навушники я використовую кожен день. Вони завжди зі мною в маленькій кишені джинсів чи шортів і я дістаю їх в чергах, в транспорті, на пробіжці і так далі. Я неодноразово казав, що саме навушники – з дитинства мій найчастише задіяний гаджет в житті. І мова навіть не про TWS, раніше на шиї постійно бовтались коси спорта про.

І для мене завжди була важлива зручність. Хоча це і персональне. Так от, це я до того, що самсунгівські «боби», як минулі покоління, може і були доволі унікальними по дизайну, але для мене прямо зовсім неюзабильними. Бо треба їх правильно пенетрувати, потім виколупувати… А головне – треба поправляти у вусі, намагаючись не чіпати сенсорну панель, бо тоді щось станеться.

То ж, коли я побачив засвіти про нові Galaxy Buds 3 та 3 Pro, я дуже сподівався, що це правда і, як бачите, це виявилось так. Правда, потім почались деякі проблеми і компанія навіть призупинила продажі через кількість браку. Але я встиг придбати їх зі смартфоном до офіційного старту продажів. Я просто запитав в магазині самсунг, чи будуть гаджети в день старту продажів, а вони сказали – та можемо хоч зараз продати тобі. То я і купив :)

І сьогодні, окрім просто огляду, я буду порівнювати їх з AirPods 2 Pro, щоб зрозуміти, чи стали вони тим самим для Android чи Samsung, чим AirPods є для техніки Apple.

І почнемо з ціни. Офіційно в штатах Buds 3 Pro коштують 250 баксів. Але придбати можна тільки з 28 серпня, через брак, про який ще поговоримо. AirPods Pro 2 коштують рівно стільки ж. Офіційна ціна в Україні у Самсунгів нижча – проти 11500 грн за AirPods 2 Pro.

То ж, спочатку про ергономічність. Робити копію Samsung не стали. До навушників у мене в принципі з точки зору копіювання питань немає, бо вони відрізняються доволі сильно:

  • колір, якщо взяти сірий, у AirPods такого немає;
  • розмір, адже Samsung помітно більші;
  • зовнішній вигляд кейса і вкладишів, бо у кейса кришка під скосом і прозора, низ і верх плаські, а вкладиші мають трикутну ніжку;
  • елементи на корпусі, бо на Samsung немає динаміка і кріплення для ремінця;
  • посадка в корпусі, бо вкладиші самсунг треба не просто дістати і вставити в вуха, а дістати, розвернути і вставити.

Тут детальніше. Це, я вважаю, недолік і, впевнений, що Samsung просто не змогла щось розмістити в корпусі, щоб зробити інакше. І, скоріш за все, це щось – світлові стрічки, які як раз таки працюють коли ви відкриваєте кришку. Тобто, через дизайн пожертвували зручністю.

Я досі не звик, що навушники треба постійно розвертати. Причому, щоб вставити в вуха це зробити легше, але ти бачиш сторону, якою вставляти. А от просто кинути назад в кейс не вийде. Треба подумати, розвернути, а потім попасти чітко по формі ніжки. Бо кругла ніжка сама довернулась би при затягуванні вкладиша, а тут треба вставити прямо рівно. Ну і при розвертанні в пальцях такої маленької річі, як вкладиш, вона інколи випадає. У мене таке траплялось.

Я спеціально користувався ними деякий час, щоб у вас було більше даних про них, в тому числі і про зносостійкість. Бо з білим корпусом все буде, як і в AirPods, майже впевнений, він глянцевий. А сірий більш матовий, але він фарбований. Так от, за півмісяця постійного таскання з собою з навушниками нічого не сталось, жодної потертості. В принципі, я про аксесуари не так сильно парюсь, якщо і потреться – без проблем. Головне, що немає проблеми зі швидкою втратою зовнішнього вигляду.

Тим більше з аксесуарами у Самсунг все більше, ніж добре. Є на різні смаки і для будь-яких пристроїв.

Я часто на кінець залишаю звук і люди жаліються. Тому зараз про це. В Buds 3 Pro є 2 драйвера: 10,5мм для низьких частот, це такий вушний саб, та планарний високочастотний 6,1мм для середніх і високих частот. І це вже великий плюс порівняно з AirPods 2 Pro, у яких драйвер один, 11 мм, а також суттєвий апгрейд після Buds 2 Pro, там драйвер був теж один, але ще менше – 10 мм. Тут, виходить, є два драйвери, через що деталей в звуці повинно бути більше.

Порівнюючи з AirPods 2 Pro, різниця в якості звуку дуже разюча. Прослуховуючи треки, по типу Coldplay Trouble in City, різниця в деталях стає очевидною.

Airpods звучать просто нейтрально, збалансовано, не противно, але як гарна гарнітура. Тут же, на мою думку, звук саме для задоволення. Якщо я хочу послухати саме музику, а не просто включити щось на фоні, то я точно оберу Buds 3 Pro. І, давайте будемо чесними, це чи не найголовніша характеристика для навушників, бо багато хто купує їх саме через звук.

До того ж, тепер у вас є можливість не просто обрати один з пресетів еквалайзеру, а і повністю налаштувати свій власний за допомогою 9-послосного еквалайзеру.

Шумоподавлення. Тут є і активне, і адаптивне, і режим прозорості. Всім цим можна керувати як на самих вкладишах, керування один в один, як в AirPods Pro, так і в застосунку Wear. До речі, на відміну від Apple, можна не тільки включати і вимикати режими, а і керувати ріанем активного шумозниження спеціальним повзунком.

Також в застосунку можна включити ігровий режим. В ньому затримка в іграх зменшується, але при цьому неможливо включити hi-res звук. То ж, я ігровий режим вимкнув.

А головне – можна налаштувати якість від 16 до 96кГц. Причому двома перемикачами. Про це приємно знати, але, заради справедливості, еквалайзер, налаштований під себе, змінює звук набагато сильніше. Головне – і одне, і інше тут є :)

Керування як в Airpods Pro – стисканнями, а гучність – свайпами. І це шикарно! Бо тепер я не парюсь про те, що випадково щось наклацаю на сенсорній панелі, коли поправляю вкладиш. Керування працює відмінно, а в застосунку Wear його можна налаштувати під себе.

Головний мінус – відсутність можливість знайти їх, майже повна. І це при крутій екосистемі Самсунг. У них немає підтримки Ultra Wide Band. Тобто, як тільки ви кладете вкладиші в кейс і закриваєте його – все, ви ніяк їх не знайдете. AirPods, нагадаю, шукаються навіть без звʼязку за допомогою девайсів, що знаходяться поруч, а на кейсі є динамік, який може відтворити звук, щоб знайти кейс було легше.

Повернемось до того, чому Самсунг призупинили продажі Galaxy Buds 3 – брак, про який почали писати доволі масово. У людей були проблеми з відриванням амбюшур, зі збіркою, зі світловими стрічками і навіть з рівномірністю посадки вкладишів в кейсі. У мене, до речі, не все ідеально: стрічка на одному вкладиші тускліша, ніж на іншому, а на дні посадкового місця лівого вкладиша є тріщина. Жити не заважає, але хотілося б без цього. Сподіваюсь, в нових партіях все буде нормально. І, скоріш за все, буде, адже компанія призупинила продажі навушників саме в звʼязку з цими нюансами.

Але після браку варто згадати і про жирнючий плюс – ремонтопридатність Buds 3 Pro. Їх вже розібрали і показали, наскільки це легше зробити, ніж у випадку з AirPods Pro 2. Наприклад, замінити батарею в кейсі можна навіть без спецаального обладнання, все робиться звичайною викруткою. В вкладишах складніше, але все одно простіше, ніж в навушниках Apple.

То ж, що з них краще? Відповідь очевидна – для Samsung точно краще Galaxy Buds 3 Pro. Чисто від себе скажу, після тестів дуже великої кількості навушників, саме ці стали моїми другими улюбленими. Вони все ще не дотягують до AirPods, але саме в привʼязці з iPhone. Тобто, пара смартфон+навшники від Apple все ще краще, ніж аналогічна пара від Samsung. Але різниця мінімальна. У мене є пару запитань по ергономіці і головний недолік – відсутність UWB для пошуку. Але у них є і плюс – якість звуку реально краще. Плюс, використовуючи їх в парі зі смартфоном Galaxy, можна писати відео з аудіо гарної якості.

Відеоогляд Samsung Galaxy Buds3 Pro

Please wait...
Теги: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
0
0 Комментарий
guest

Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Наверх