Apple збирають гроші на допомогу Україні

Як відомо, з 24 лютого в Україні триває повномасштабна війна з Російською Федерацією. За перший тиджень велика кількість компаній вже висловили свою точку зору по даному збройному конфлікту: дехто просто підтримав Україну, а хтось взагалі закрив свій бізнес на території РФ. Не поодинокі випадки, коли компанії збирають та передають на користь України мільйони долларів у якості підтримки.

Компанія Apple також не залишається осторонь та підтримує Україну не тільки у вигляді санкцій, а й фінансово — закликає своїх користувачів робити благодійні внески до UNICEF.

Про це повідомляє Appleinsider.

З п’ятниці, 4 березня, Apple почали збирати прямі пожертвування до ЮНІСЕФ на всіх своїх платформах. На веб-сайті Apple з’явився банер, який пропонує користувачам здійснювати пожертви на підтримку сімей, постраждалих від “кризи в Україні”:

Подібний банер також можна побачити на Apple News, на якому зазначено, що Apple «співпрацює з ЮНІСЕФ» та робить пожертви. Інші підказки також відображаються в App Store , розділі «Огляд» Apple Music і додатку Apple TV.

При натисканні банера на iPhone або iPad відкривається iTunes Store, тоді як на компʼютерах Mac запуститься Apple Music. Далі, програма відображає запит на пожертвування з кількома запропонованими сумами в місцевій валюті користувача.

У вспливаючому вікні користувачам пропонується обрати суму, а потім вибрати Пожертвувати, щоб підтвердити транзакцію. Apple стверджує, що 100% внеску користувачів піде на рахунок ЮНІСЕФ

Please wait...
Теги: , , ,
0
0 Комментарий
guest

Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Наверх

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: