StopOverpriceBot – бот для прийому скарг про необґрунтоване підвищення цін

Для кого біда, а для кого легкі гроші. Більша частина наших громадян з розумінням ставиться до того, що деяким людям довелося покинути свої домівки та перебратися до відносно спокійних областей. Але є деяка частина населення, яка вирішила на цьому заробити.
Саме тому Бюро Економічної Безпеки України (БЕБ) вирішило запустити спеціальний телеграм бот для прийому скарг та повідомлень про підвищення цін на продукти харчування та житло. Бо до “хлопців”, які вирішили нажитися треба вживати певні заходи.

До ситуацій з “необґрунтованим підвищенням цін” відносяться наступні події: значне підвищення цін на житло, на товари повсякденного вжитку, на продукти харчування та на деякі види послуг.

Якщо ви стали свідком таких дій або самі потрапили до подібної ситуації – детально опишіть те, що відбулося. Вкажіть місто, адресу, дату події та, за можливості, додайте відео чи фото. Скарги приймаються як на електронну скриньку [email protected] так і в телеграм боті.

БЕБ буде максимально оперативно реагувати на всі отримані сповіщення. З результатами опрацьованих запитів можна буде ознайомитися тут.

 

 

Please wait...
Теги: , , ,
0
0 Комментарий
guest

Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Наверх

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: