Податкова реформа в Україні: замість ПДВ – всього 2% від обороту

Вчора президент України Володимир Зеленський запровадив зміни до подсткової системи. Це робиться для того, щоб бізнес в Україні працював там, де це можливо. Основні пункти того, що розробив кабінет міністрів для підтримки еконосіки:

  • Замість ПДВ та податку на прибуток – ставка 2% від обороту та спрощений облік;
  • Для малого бізнесу (перша й друга групи ФОПів) – добровільна сплата єдиного податку. Тобто якщо зможете – сплачуйте. Не можете – немає питань;
  • Дерегуляція бізнесу: Скасовуємо всі перевірки для всіх бізнесів. Щоб усі працювали нормально. Щоб міста оживали. Щоб усюди, де немає бойових дій, продовжувалося життя. Умова лише одна: ви забезпечуєте нормальну роботу свого бізнесу в межах українського закону.

Це тільки початок, адже економіка повинна працювати. Президент сказав, що будуть і інші зміни, бо після війни треба буде швидко відновлювати Україну і її економіку.

Please wait...
Теги: , , , ,
0
5 Комментарий
Сначала Новые
Сначала Старые Популярные
guest

Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Асхат
Асхат
2 лет назад

Что вы несёте? Это наша пропаганда превратила Украину в фашистское государство. А по факту получается наоборот. Это трагедия. Этот сайт до войны читал с большим интересом… Жаль что в связи с боевым действиям у ресурса нет статей об технике и технологиях.. Надеюсь скоро это безумие кончится.

Please wait...
Андрей
Андрей
2 лет назад

очень жаль за всю эту ситуацию, у моих друзей бизнес в Киеве – Зоомагазин dog.com.ua надеюсь быстро сможете развиться, мир всем ✌️

Please wait...
Наверх

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: