Наверх
1 коммент 19/06/2019

Vivo едет в Украину

Vivo едет в Украину

Компания Vivo, которая является одним из лидеров рынка смартфонов, вскоре должна выйти на наш рынок.

Официального заявления пока не было, но уже есть украинская страничка официального сайта, а также на сайте work.ua можно найти ряд вакансий компании.

Когда Vivo начнёт продажи, пока неясно. И хотя это крупная компания с огромными продажами, у Vivo есть проблемы с ценовой политикой даже на родном рынке, не говоря уже про региональный.

Мы пока не знаем, какие цены на свою продукцию выставит Vivo в Украине, но в России, где компания уже какое-то время официально присутствует, цены не всегда радуют. К примеру, модель V11i с SoС MediaTek Helio P60, обычным экраном и аккумом на 3315 мА·ч оценивается уже с учётом скидки в 8000 грн. Учитывая наличие альтернативы в виде Redmi Note 7, который существенно дешевле, цена не кажется очень привлекательной. Впрочем, стоит всё же дождаться анонса у нас, чтобы узнать цены.

Загрузка...

1 комментарий

сначала новые
по рейтингу сначала новые по хронологии
1

Vivo is coming!
Vivo Communication Technology Co. Ltd.-китайська компанія, один зі світових лідерів в категорії смартфонів. Бренд vivo уподобало близько 7% світового ринку, більше 200 000 000 користувачів. Vivo тривалий час не мала присутності на західних ринках, проте китайський ринок настільки ємкий, що лідерські позиції там (vivo входить в топ-3, по результатам 2018 року займає 2 місце) дозволяють говорити про лідерство світового масштабу. Компанія продала більше 600 млн телефонів, що дозволило впевнено зайняти 5 місце в глобальному рейтингу. Цьогоріч розпочалася активна експансія на європейські ринки. «Україна стала першою країною Європи, куди прийшла компанія. Український ринок є перспективним для нас, а також може стати надійним плацдармом для створення офісу, який допомогатиме всім країнам Європи вести єдину комунікацію та інформувати про новинки компанії. Ми стали першим брендом у світі, який випустив смартфон зі спеціальною мікросхемою для виведення звуку в режимі Hi-Fi. На час випуску Vivo X5 MAX ця модель смартфону побила рекорд, ставши найтоншим у світі. Ми першими випустили смартфон із вбудованою фронтальною камерою на 24 МР. Крім цього, ми випустили vivo APEX- перший у світі смартфон з технологією сканування відбитків пальців, яка спрацьовує в будь-якій частині нижньої половини дисплея, технологією відтворення звуку з екрана та висувною фронтальною камерою. Ми прагнемо досконалості та дивуємо креативністю. Місія vivo- задавати тренди та робити життя наших споживачів надзвичайним, впроваджуючи інноваційні технології.”- відзначають представники HQ.
Довідка: Бренд vivo належить корпорації BBK. Компанію було засновано в 2009 році в Китаї, а вже з 2014 розпочалась експансія на міжнародні ринки. Компанія володіє 6 науково-дослідницькими центрами та 4 заводами, 2 з яких розташовано в Китаї, по одному- в Індії та Індонезії.

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.

Modal box

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: