Що нам показала Apple на WWDC 2024?

Сьогодні на щорічній конференції WWDC 2024 компанія Apple представила ряд важливих оновлень та новинок, які значно покращать досвід користувачів. Основний акцент був зроблений на інтеграції штучного інтелекту, нових функціях iOS 18, macOS 15, watchOS 11 та інших програмних оновленнях.

Відеозвіт про презентацію

iOS 18 та iPadOS 18

OS 18 отримала:

  • Налаштування домашнього екрану. Користувачі тепер можуть створювати пусті місця між іконками додатків, що дозволяє краще організовувати простір на екрані. Це надає більше можливостей для кастомізації та організації робочого простору. І, нарешті, тепер можна змінювати колір іконок.
  • Підтримка RCS для Messages: Покращення спілкування між користувачами iPhone та Android, додавши кросплатформенні реакції емодзі, сповіщення про прочитання.
  • Функції ШІ: Нові можливості Siri, включаючи допомогу у написанні повідомлень, створенні плейлистів в Apple Music та покращені функції розпізнавання мови.
  • Інтеграція з додатками: Оновлення для Notes, Mail, Photos та Fitness. Наприклад, додаток Photos отримав нові AI-інтеграції для редагування, Apple Music — автогенерацію плейлистів.
  • Безпека додатків: Можливість блокувати окремі додатки за допомогою Face ID, забезпечуючи додатковий рівень приватності та безпеки.
  • Apple Intelligence: Нова функція, яка використовує штучний інтелект для допомоги у написанні, створенні зображень та інших завданнях локально на пристроях.

iPadOS 18 також отримала аналогічні оновлення з iOS 18, що робить роботу на iPad ще зручнішою та продуктивнішою. До цього належать поліпшення багатозадачності, нові віджети та інтеграція з AI.

macOS 15 Sequoia

Нова версія macOS 15, яка отримала назву Sequoia, включає:

 • Інтеграція AI. Більшість нових функцій AI з iOS 18 також будуть доступні на Mac, включаючи покращення для Safari, Mail та Apple Maps.
 • Нова назва та дизайн. macOS 15 отримала оновлений інтерфейс користувача та нові функції для більш ефективної роботи.
 • Apple Intelligence. Допомога у щоденних завданнях, таких як створення документів, організація файлів та інше.

watchOS 11

watchOS 11 включає:

 • Покращення AI. Нові функції штучного інтелекту для здоров’я та фітнесу, що допоможуть користувачам краще стежити за своїм станом. Наприклад, покращений моніторинг серцевого ритму та нові алгоритми для виявлення аномалій.
 • Інтерактивні віджети. Новий дизайн та функціонал віджетів, що дозволяє більш ефективно використовувати екран Apple Watch.
 • Здоров’я та фітнес. Нові метрики для моніторингу фізичної активності та здоров’я, включаючи аналіз сну та відстеження рівня стресу.
 • Ментальне здоров’я. За допомогою додатку Mindfulness користувачі можуть реєструвати свої емоції та настрої, що допоможе у підтримці психічного здоров’я та побудові емоційної стійкості. Дані про емоційний стан можна переглядати у додатку Health на iPhone або iPad, де також є доступ до оцінок ризику депресії та тривожності, які зазвичай використовуються у клініках​.

Інші Оновлення

tvOS 18:

  • Оновлення для Apple TV включають новий центр управління, підтримку FaceTime та інтеграцію з іншими пристроями Apple.

HomePod Software 18:

  • Покращення якості звуку та інтеграція з новими функціями Siri. Нові можливості для створення багатокімнатних аудіосистем та покращена інтеграція з Apple Music.

visionOS 2:

  • Оновлення для гарнітури Vision Pro, включаючи нові можливості для розширеної реальності, покращену інтеграцію з iOS та macOS, а також нові додатки для професійного використання.

Інтеграція Штучного Інтелекту

Apple представила новий сервіс “Apple Intelligence”, який буде впроваджений у всі платформи компанії. Siri отримає значні покращення завдяки новим AI-функціям. Крім того, на iPhone та iPad буде доступна генеративна AI для створення зображень та текстів локально на пристроях, що зробить ці функції доступнішими та безпечнішими.

Цьогорічна WWDC показала, що Apple робить великий акцент на розвиток штучного інтелекту, що, безумовно, стане вагомим кроком вперед у технологічному розвитку компанії та її продуктів. Додавання таких фішок актуальна серед усіх технологічних компаній, бо “ШІ” став справжнім трендом. Дуже цікаво подивитися на усі нові фішки вживу, бо, як не крути, є дуже багато питань, як до дизайну деяких моментів, так і до того, як це все буде працювати в реальному житті.

Так що очікуйте більш детальний огляд усіх оновлень в найближчий час!

Наш огляд iOS 18 Beta 1

Please wait...
Теги: , , , , , ,
0
1 Комментарий
Сначала Новые
Сначала Старые Популярные
guest

Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
RuProg
RuProg
18 дней назад

Всем покажется это мнение нетолерастным, но пофиг. Я смотрел когда-то презентации от Аппл, но потом произошло удушение наркомана Дж Флойда (на самом деле наркоман умер от наркотиков позже в участке, а не был удушен, это правда). И после этого – Тим Кук начал педалировать африканцев. Начал говорить что Аппл создаст новые места для африканцев, даст африканцам то и сё. И вот с этого он начал презентацию Аппл. Мне стало тошно. Выключил.

Please wait...
Наверх

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: