Tesla Model 3 Performance – МИ ПОМИЛЯЛИСЬ!!!

Всі думки та враження від цього автомобіля ви можете побачити у нашому огляді. Однак, підсумовуючи, я б відмітив наступне. Tesla Model 3 – це зручна, практична та сучасна автівка для пересування по мегаполісу або недовгих поїздок на природу (все залежить від доступної інфраструктури зарядок). Вона не буде робити голову з обслуговуванням, заміною мастила чи ремонтом турбіни. Купуючи таку машину, можна взагалі нічого не розуміти в автомобілях і просто отримувати насолодження від керування. Однак вона зовсім не про мене.

Деякі думки стосовно Model 3

Салон Tesla Model 3 багатьом подобається завдяки своїй мінімалістичності. Чисті лінії та мінімальна кількість кнопок створюють враження чогось дуже стильного і сучасного. Проте, деякі власники вказують на те, що відсутність традиційних кнопок та ручок може вимагати деякого часу для пристосування. Або доведеться займатись “корчинг-тюнінгом” і замовляти щось з алішки.

Про зовнішній вигляд я мало що можу сказати. Вона не вражає яскравими лініями чи цікавими деталями. Деякі знаходять в цьому щось елегантне і сучасне, я ж знаходжу її схожою на стару Mazda 3.

Багато хто в коментарях під відео відзначив, що Tesla Model 3 можна придбати дешевше, якщо взяти її не новою, або битою з Америки. Однак, це може призвести до багатьох проблем, бо дуже часто майже неможливо виявити приховані дефекти, особливо купуючи авто тільки по фотографіям з аукціонів. Перед придбанням такого автомобіля варто ретельно перевірити його стан та історію обслуговування, якщо це можливо.

А от з купівлею на локальному ринку трохи простіше. Завдяки поширеності і популярності Tesla у великих містах, знайти толкових хлопців, які зможуть провести діагностику, відремонтувати і щось порадити, досить просто. Треба лише “нагуглити” місцевий чат “тесловодів” і готово.

Головне, про що говорять, коли йдеться про електричні автомобілі – це екологія. Виробництво батарей для електромобілів вимагає значних енергетичних ресурсів та здебільшого базується на використанні рідкісних металів. Видобуток цих металів часто супроводжується серйозними екологічними проблемами, такими як викиди токсичних речовин та забруднення водних ресурсів. І це я мовчу про те, що нормального масового механізму утилізації тих акумуляторів немає.

Підсумок

У підсумку, Tesla Model 3 – це електромобіль, який пропонує багато переваг, як, наприклад, миттєве прискорення, що дійсно дарує нові відчуття, або викликає тошноту, як в моєму випадку. Але варто враховувати його вартість, особливості якості деяких екземплярів, екологічні наслідки виробництва батарей, а також ризики у випадку придбання не нового автомобіля. І, як не крути, в мене більше довіри саме до автомобілів з двигуном внутрішнього згорання, але це вже дуже суб’єктивна історія.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Please wait...
Теги:
0
2 Комментарий
Сначала Новые
Сначала Старые Популярные
guest

Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Константин
Константин
1 месяц назад

Тесла это хорошо

Please wait...
Саша Ляпота
Саша Ляпота
1 месяц назад

Як виявилось )

Please wait...
Наверх

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: