Home » Користувач

Олесь Железняк

Змініть свою обкладинку
Студент, гик, DJ - аматор. Люблю Sony, JDM, красивых девушек. Не люблю Samsung, "колхоз" в любых его проявлениях. Периодически испытываю острое желание купить смартфон на любой непопулярной операционной системе, будь то Symbian, WP7 или webOS.
Статус цього облікового запису користувача Прийнято

Цей користувач ще не додав жодної інформації до свого профілю.