Ти використовуєш Samsung неправильно! Корисні фішки One UI 6.1

Samsung випустив нереально круте оновлення One UI 6.1 для своїх минулорічних смартфонів серії S та гнучких. Так, власники навіть S23 FE отримали майже всі ті самі функції Galaxy AI, що і власники самих останніх смартфонів Samsung. Список вражає – це досить беспрецедентно, оскільки робить цікавішими смартфони, які вже давно випущені.

Тому я покажу, що це за функції в реальному житті, які з них найцікавіші для мене. Сьогодні буде далеко не тільки про штучний інтелект, але, щоб зрозуміти, що тепер вміє ваш смартфон – заходьте в налаштування, advanced і там advanced intelligence. Там побачите все, що є нового.

Відео про фічі Samsung One UI 6.1

Швидкий доступ до налаштувань

Просто корисна річ, яку я одразу раджу встановити – доступ до швидких налаштувань в шторці одним свайпом, а не двома. Просто треба робити свайп з правого верхнього кута.

Підсумування тексту

Можна підсумовувати будь-що! Хоч в браузері, хоч в нотатках, і, що мені просто виносить мозок – можна підсумувати навіть диктофонний запис, якщо він англійською, наприклад. Української, поки що, немає. Ви робите транскрипцію аудіо в текст і далі підсумок.

Підсумування в браузері

Для мене зараз найкорисніше – підсумок в браузері. Офігенна штука, яка допомагає не читати весь матеріал, якщо ти дійсно хочеш вловити основне. Наприклад, мені дуже подобається робити підсумки рецензій кіно. Таким чином, я не отримую спойлерів, але при цьому розумію, чи варто дивитись.

Circle to Search

Хтось скаже, що це вже було в Google Lens, але це не так. Щоб ви розуміли, що це щось інше – розробка Google. І останнє – це як революційне покращення першого.

От вам найкрутіші приклади використання CtC. Можна виділити будь-який текст і одразу зробити пошук по ньому. Так, це не тільки про зображення, це про будь що. Надіслали тобі адресу, включив CtC та одразу перейшов до навігації.

Можна прямо через видошукач камери шукати будь що. Що за вино вам принесли, що за цікавий гаджет побачили і одразу знайти це.

Фоторедактор та галерея

Спочатку простеньке. Знали, що Samsung може створити гіфку з будь-яких фото прямо в стандартній галереї? Просто натискаєте Create, GIF і обираєте фотки. Далі можна відредагувати картинки і налаштувати швидкість зміни та напрямок прокрутки. Для соціальних мереж може бути корисно.

Тут найкраще, що при цьому круто працює – вирівнювання горизонту чи поворот без втрати частини зображення.

Але є й інші. Наприклад, якщо ви кропаєте фото максимально, то при збереженні ви можете обрати пункт збільшити роздільну здатність за допомогою AI. Не те, щоб стало прямо шикарно, але набагато краще. І завжди можна повернутись до оригіналу.

А також можна затиснути обʼєкт на фото і зробити з нього стікер чи просто перемістити кудись. Затискаєте на фотці себе і переміщуєте на іншу, айфон так не вміє.

При шерінгу фото можна одразу використати штучний інтелект для швидкої обробки: кольори та кут. Зручно.

Шпалери

Оце топова річ. Я люблю міняти шпалери і тепер роблю це частіше, тому що їх можна створювати за допомогою Ai.

Екран блокування

При встановленні фотографії з людиною чи твариною, можна обрати дуже круті ефекти, коли задній фон буде відділено автоматично і оброблено.

Але набагато прикольніше, що можна додати рамку і навіть винести людину чи тварину за її межі і далі гратись з кольорами і формою рамки.

 

Будильник

Будильник в Android – це дійсно крута тема, але зараз покажу вам дуже класну штуку для власників Samsung.

В налаштуваннях будильнику можете проскролити вниз і обрати фон для будильника, причому, можна обрати навіть відео. І, якщо воно не красиве спочатку або з кінця – тут же можна його обрізати і встановити під будильник. А також можна обрати і стиль годинника.

Виклики механічними клавішами

Якщо у вас нема можливості постійно відповідати на дзвінки та скидати за допомогою слайдерів на екрані, наприклад, якщо ви часто в рукавичках, в налаштуваннях дзвонилки можна обрати способи відповіді і відбою дзвінків за допомогою механічних клавіш. Дуже зручно!

Клавіатура

В клавіатурі Samsung тепер є багато фішок, але про одну чогось ніхто не розповідає, а вона просто топова! Це текстові скорочення. Ви можете задати їх в налаштуваннях клавіатури. Вводите скорочення і текст, який буде вставлятись скрізь під цим скороченням. Дуже зручно для надсилання реквізитів, адреси, електронки і так далі. Я це використовую на iPhone постійно, тепер і на Samsung можна!

Збереження акумулятора

Якщо ви плануєте використовувати смартфон довго, зверніть увагу на налаштування акумулятора Battery saver. Тут є три режими, 80% дозволить не заряджати його вище цієї відмітки.

Є дуже потужні функції, які поліпшують комунікацію. Вони пов’язані з перекладом, як в живу, так і по телефонному дзвінку. Але, поки що, українська не підтримується. Які з нових функцій One UI 6.1 вам подобаються більше всього?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Please wait...
Теги: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
0
0 Комментарий
guest

Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Наверх

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: